
Ford Focus - 1.0 station NIEUWE-DISRIEM / RIJKLAAR
Algemeen
| Prijs | € 8.250 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 158.177 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 6-XZN-39 |
| Datum deel 1 | 28-11-2014 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,20 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1216 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 655 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2014-11
Modeljaar: 2016
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 456 x 182 x 148 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 110 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik in de stad: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Specifiek
- Automatische verlichting
- Automatisch inparkeren
- Automatisch start & stop systeem
- Isofix
- Middenarmsteun achter, incl. bekerhouders
- Parkeersensoren voor + achter
Overige
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke delen)
- Afdekscherm bagageruimte
- Airbags voor
- Audiobediening op het stuur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Elektrisch bedienbare ramen voor en achter
- Lichtmetalen velgen (17)
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen voor
- Snelheidsbegrenzer
- Telefoon
- Voorruitverwarming
= Bijzonderheden =
Ruime en betrouwbare station met complete historie aanwezig. Inclusief recent vervangen distributieriem + waterpomp (sept 2025) en onderhouden in onze werkplaats.
2 wielensets aanwezig, beide op eigen lichtmetalen velg (zomer op zwarte set, winter op zilver). Uiteraard 2 sleutels en boekjes erbij.
Nette en rijk uitgeruste Ford Focus Wagon in stijlvolle grijs metallic kleur. Een fijne, ruime stationwagen die ideaal is voor zowel dagelijks gebruik (voorruitverwarming!) als lange ritten met het gezin, vakantie of werk. De Focus staat bekend om zijn comfortabele rijgedrag, betrouwbaarheid en zuinigheid. Daar is deze uitvoering geen uitzondering op.
De Ford Focus wordt, zoals van ons gewend, rijklaar geleverd. Geen bijkomende kosten!
Kom vrijblijvend langs voor een proefrit, bel gerust voor vragen (0172-612556) of mail naar verkoop@garagevanderhee.nl
Volledige fotoreeks VOLGT op onze website https://www.garagevanderhee.nl/occasions/
Wij zien u graag bij:
GARAGE VAN DER HEE BV
Vinkebuurt 69
2471 XB Zwammerdam (Zuid-Holland)
T: 0172-612556 / E: verkoop@garagevanderhee.nl
MA- VRIJ: 08.30 - 18.00
ZAT: 10.00 - 14.00 (telefonisch niet bereikbaar)
Onze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van accessoires, opties, druk- en zetfouten.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































































