
Ford Focus - 1.0 Titanium Business AUTOMAAT+NW DISTRIBUTIE+NL-AUTO+NAP+1EIG+B&O SOUND+NAVI+CLIMATE CONT
Algemeen
| Prijs | € 11.940 |
| Prijs excl. BTW | € 10.129 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 170.314 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 januari 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | XG-733-Z |
| Datum deel 1 | 10-01-2019 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,10 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Rood metallic |
| Gewicht | 1271 kg |
| Trekgewicht max | 1300 kg |
| Trekgewicht onger. | 685 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 17 |
| Introductiejaar | juli 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
De Langkamp 12G
3961MS Wijk bij Duurstede
0610166566
https://www.autobaasautomotive.nl
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 11,1 s
Topsnelheid: 195 km/u
GVW: 1.905 kg
Wielbasis: 270 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 126 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Brandstofverbruik in de stad: 7,1 l/100km (1 op 14,1)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 5-spaaks 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen adaptief
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots herkenning en activatie
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
Overig
- 1e eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Android Auto
- Apple Carplay
- Audio-pakket (Audio installatie premium, DAB-ontvanger)
- B&O Soundsysteem
- Bang & Olufsen Soundsysteem
- Bestuurderstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoon
- BTW verrekenbaar
- Camera
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DAB+
- Digitale Airco (Climate control)
- Elektrische ramen voor én achter
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Extra getint glas
- Flippers aan het stuurwiel
- Isofix
- Keyless Entry
- Keyless Go
- LED Achterlichten
- Led dagrijverlichting
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel stuurwiel
- NAP
- Nationale Autopas
- Onderhoudsboekjes aanwezig
- Origineel Nederlandse auto (GEEN IMPORT)
- Parkeersensoren achter
- Stuurwielverwarming
- USB aansluiting
- Volledig dealer onderhouden
- Voorruitverwarming
- Winter-pack (Ruitensproeiers verwarmbaar, Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorruit, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
NIEUW BINNEN! Schitterende, origineel Nederlandse, 1e eigenaar en volledig dealer onderhouden Ford Focus 1.0 Titanium Automaat! ZEER compleet met oa B&O SOUNDSYSTEM, NAVI, CLIMATE CONTROL, STOELVERWARMING, ADAPTIVE CRUISECONTROL, KEYLESS, CAMERA en meer!
Volledig en aantoonbaar dealer onderhouden, alle bijbehorende boeken, onderhoudshistorie, NAP (Nationale Autopas) Tellerrapport en beide originele sleutels aanwezig.
*** Voorzien van gloednieuwe distributieriem ***
Deze schitterende Ford Focus 1.0 Titanium Automaat bezichtigen!? Bel, mail of stuur ons een Whatsapp bericht voor een afspraak.
Onze RIJKLAARPRIJS incl GRATIS tenaamstellen en ZONDER extra verplichte kosten € 11.940,- incl BTW
Welkom!
Wij werken enkel en alleen op afspraak.
Dit betekent dat u en uw eventuele gezelschap exclusief toegang hebben tot onze showroom.
Op deze manier heeft u alle tijd en ruimte om naar de door u gewenste auto te komen kijken en ervaren.
U bent van harte welkom!
Inruil, financiering en garantie mogelijk, informeer naar onze voorwaarden.
Interesse? Bel, sms of Whatsapp naar 06-10166566. Mailen kan naar info@autobaasautomotive.nl
Al onze auto's zijn uitgebreid technisch geïnspecteerd en voorzien van een ruime geldige apk, u kunt er dus direct mee wegrijden!
LET OP! Wij nemen graag de tijd voor u, daarom werken wij op afspraak. Bent u geïnteresseerd in een van onze auto's, neem dan altijd eerst contact met ons op voordat u ons een bezoek brengt. Door onze flexibele werkwijze kunnen wij veelal een afspraak inplannen op een moment dat dit voor u het beste gelegen komt.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed, kan Autobaas Automotive niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering, beschikbaarheid en historie van de auto adviseren wij u daarom de voor u belangrijke zaken zoals opties en accessoires op aanwezigheid te controleren of hierover contact op te nemen met de adverteerder.
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































































