
Ford Focus - 1.0 Titanium Edition | BT | CRUISE | CLIMA | NAVI | PDC V&A | TREKHAAK | VOORUITVERW
Algemeen
| Prijs | € 9.150 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 103.453 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 19 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-ZGD-27 |
| Datum deel 1 | 14-01-2015 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,00 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 21 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2014 - dec. 2015
Modelcode: C346
Technische informatie
Koppel: 170 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 55 liter
Acceleratie (0-100): 11,0 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.900 kg
Afmetingen (LxBxH): 440 x 182 x 149 cm
Wielbasis: 265 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 108 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,7 l/100km (1 op 21,3)
Brandstofverbruik in de stad: 5,7 l/100km (1 op 17,5)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,1 l/100km (1 op 24,4)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal eigenaren: 2
Staat
Algemene staat: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Gunnewiek-Helmers Ruurloseweg 70 7141LG GROENLO, NL 0544464593 http://www.gunnewiekhelmers.nl verkoop@johnkleingunnewiek.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- Lichtmetalen velgen 17"
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
- Winterbanden op LM 16"
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- Bluetooth
- Centrale vergrendeling met afst.Bediening
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Niet in gerookt
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
- Technologie-pakket (Bluetooth, Parkeer assistent, Spraakbediening)
= Bijzonderheden =
Rijden als nieuw? Dan is deze Ford Focus een fantastische buitenkans. Prille cijfers op de teller, piepjong ogend, verbluffend actueel in extra's en opties... Deze Ford Focus heeft het allemaal! De benzinemotor geeft deze auto sportieve prestaties en zorgt voor een laag brandstofverbruik. De sportstoelen geven het interieur van deze Focus een super strakke en sportieve uitstraling. Bij de zeer complete uitrusting van deze auto behoren ook 17 inch lichtmetalen velgen, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Naast de routeinformatie van het navigatiesysteem kunt u muziek via het audio-installatiesysteem ook online beluisteren via bluetooth. Met de electronic climate control selecteert u de gewenste temperatuur. Het systeem doet de rest. Met de hulp van de parkeersensoren kost inparkeren en uitparkeren u geen enkele moeite. De automatisch inschakelbare verlichting en regensensor zorgen dat onderweg automatisch de verlichting en de ruitenwissers worden ingeschakeld. Daarmee nemen ze u veel werk uit handen. Cruise control houdt automatisch de ingestelde snelheid vast. Het is een ideaal hulpmiddel om lange ritten comfortabeler te maken. En deze auto heeft ook dashboard met spraakbediening, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur, isofix-aansluiting, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer als standaard uitrusting.
Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Heuvelop stilstaan was vroeger een kunstje. Met de hill hold control gaat het volautomatisch.
Dat de kilometerstand van deze auto klopt, blijkt uit het tellerrapport van Nationale Autopas. Is dit de auto die u zoekt? Neem snel contact met ons op, dan kunt u hem binnenkort zelf bekijken.
Bij autobedrijf Gunnewiek - Helmers worden Service en Kwaliteit nog met HOOFDLETTERS geschreven.
Wij bieden u de mogelijkheid om te kiezen uit drie afleverpaketten,
pakket A : Auto poetsen binnen / buiten plus minimaal 10 liter brandstof € 195,-
pakket B : A plus kleine beurt en minimaal 6 maanden APK € 395,-
pakket C : A plus B tevens volledige beurt nieuwe APK minimaal halve tank brandstof € 695,-
Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























