
€ 1.299
| Prijs | € 2.495 |
| Bouwjaar | September 2007 |
| Kilometerstand | 176.636 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 25 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-XS-GX |
| Datum deel 1 | 25-09-2007 |
| Topsnelheid | 164 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 14,10 sec |
| Motorvermogen | 59 kW (80 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1388 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1147 kg |
| Trekgewicht max | 700 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2005 |
| Meer modelinformatie |
Deze Ford Focus komt uit 2007, is voorzien van een benzine motor, heeft een maximum vermogen van 59 kW (80 PK) en een cilinderinhoud van 1388 cc.
Het verbruik van deze personenauto is gemiddeld 6,6 liter per 100 km (1 op 15) en hij weegt 1147 kg. De APK is geldig tot 25-09-2026 en de wegenbelasting bedraagt gemiddeld Euro 149,83 per kwartaal. Aflevering met nieuwe APK en afleveringsbeurt is mogelijk, vraag naar onze voorwaarden.


































































































