Ford Focus - 1.6-16V Ghia - AutoWereld.nl
 

Ford Focus - 1.6-16V Ghia

01-1999, Benzine, Handgeschakeld, Hatchback, Rood
€ 1.150
153.988 km

Algemeen

Prijs € 1.150
Bouwjaar Januari 1999
Kilometerstand 153.988 km
Brandstof Benzine
Transmissie Handgeschakeld
Aantal versnellingen 5
APK Ja, tot 18 februari 2027
BTW auto Nee, marge
Kenteken XR-NX-98
Datum deel 1 21-01-1999
Topsnelheid 185 km/u
Acceleratie 0-100 km/u in 11,20 sec
Motorvermogen 74 kW (101 pk)
Aantal deuren 5-deurs
Aantal zitplaatsen 5
Aantal cilinders 4-cilinder
Cilinderinhoud 1596 cc
Energielabel -
Carrosserie Hatchback
Kleur Rood
Oorspronkelijke kleur -
Gewicht 1066 kg
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -
Verbruik -
Introductiejaar november 1998
Meer modelinformatie

Aanbieder

Majella
Pijnacker

0624208085

Opties & accessoires

Veiligheid
  • ABS
  • Airbags
  • Getint glas
  • Hoofdsteunen achter
  • Startonderbreker
Comfort
  • Elek. bedienbare ramen
  • In hoogte verstelbaar stuur
  • Stuurbekrachtiging
Praktisch
  • Achterbank neerklapbaar
Exterieur
  • Buitenspiegels in carrosseriekleur
  • Bumpers in carrosseriekleur
Overige
  • Airbag bestuurder en passagier

Extra informatie

Ford Focus 1.6 16V Hatchback (1999) | APK t/m 18-02-2027 | €1.150

Te koop aangeboden: onze Ford Focus 1.6 16V benzine uit 1999.

We verkopen de Focus omdat we overstappen naar een automaat. De auto rijdt, schakelt en remt goed en heeft APK tot 18 februari 2027.
De auto heeft in totaal slechts twee eigenaren gehad. Voor ons was er één eigenaresse. Zij had de auto goed onderhouden en er relatief weinig mee gereden. Toen wij de auto destijds kochten, hebben we hierover zelf navraag gedaan bij haar garage.
Wij hebben de Focus inmiddels al ongeveer twintig jaar in bezit. In die tijd hebben wij er eveneens relatief weinig mee gereden. Voor veel dagelijkse ritten gebruiken we de fiets. De grootste afstanden maakten we met de jaarlijkse ritten naar Zwitserland.

Een oude auto met een bekende historie
De auto is natuurlijk niet nieuw en heeft gebruikssporen die passen bij zijn leeftijd. Maar hij ziet er, zeker voor een auto uit 1999, nog redelijk verzorgd en compleet uit, zowel van binnen als van buiten.
Hij heeft ons altijd goed gediend en rijdt gewoon goed.
Bij de laatste APK en controle in februari 2026 is de auto door onze vaste garage nagekeken. Deze garage kent de Focus al jarenlang goed. Na die controle gaf de garage aan dat wij er wat hen betreft veilig mee naar Zwitserland konden rijden.
Onze vaste garage zit niet bij ons om de hoek, maar we zijn daar altijd voor het onderhoud gebleven omdat zij deze auto goed kennen en wij vertrouwen hebben in hun werk.

Belangrijkste pluspunten
● Slechts 2 eigenaren totaal
● Al ongeveer 20 jaar in ons bezit
● APK geldig tot 18 februari 2027
● Rijdt, schakelt en remt goed
● 1.6 16V benzinemotor, 100 pk
● 5-deurs hatchback
● Distributieriem, multiriem en waterpomp vernieuwd in 2021
● Linker achterwiellager vernieuwd in februari 2026
● Lichtmetalen velgen
● Verschillende onderhoudsfacturen aanwezig
● Reservewiel aanwezig

Uitvoering en comfort
● Elektrische ramen voor, handbediende ramen achter
● Stuurbekrachtiging
● Verstelbare stuurkolom
● Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
● Achterbank in delen neerklapbaar
● Achterruitverwarming

Veiligheid
● Airbag bestuurder en passagier
● ABS
● Startblokkering

Onderhoud en gebruik
Het onderhoudsboekje is aanwezig en grotendeels ingevuld. Het bevat gegevens uit de periode van de vorige eigenaresse en van ons bezit. Daarnaast hebben we verschillende onderhoudsfacturen.
Niet alle losse facturen en papieren uit de afgelopen jaren zijn op dit moment terug te vinden, maar de auto is door ons doorgaand onderhouden.
Een belangrijk onderhoudspunt is de distributieriem: de distributieriem, multiriem en waterpomp zijn in 2021 vernieuwd.

Wij hebben de auto relatief weinig gebruikt. Voor veel dagelijkse ritten pakten we de fiets. De langste en belangrijkste ritten waren onze jaarlijkse reizen naar Zwitserland.
Daarom hebben we nooit een aparte set zomer- en winterbanden gehad. Voor de ritten naar Zwitserland in de winter waren winterbanden nodig. In de loop der jaren hebben we daarom met winterbanden en all-seasonbanden gereden. De auto staat momenteel op twee winterbanden en twee all-seasonbanden. De banden hebben nog een goed profiel.

Kilometerstand
De teller geeft momenteel circa 153.988 km aan. De snelheidsmeter en kilometerteller vallen soms uit door een elektrisch defect. Dit vormt geen probleem voor de APK. Omdat de kilometerteller niet altijd heeft gewerkt, is de zichtbare kilometerstand niet representatief voor de werkelijke kilometerstand, die iets hoger ligt. De stand wordt daarom als indicatief beschouwd.

Goed om te weten
Bij een koude motor is soms een rammelend geluid bij de uitlaat hoorbaar. Dit komt door een los intern schotje in de uitlaat. De garage heeft aangegeven dat dit geen probleem is voor de APK. De auto is ook al met ditzelfde geluid APK-goedgekeurd.

Voertuiggegevens
Merk: Ford
Model: Focus 1.6 16V
Bouwjaar: 1999
Kleur: rood
Brandstof: benzine
Motor: 1.6 16V, 1596 cc
Vermogen: 100 pk / 74 kW
Transmissie: handgeschakeld
Carrosserie: 5-deurs hatchback
Aantal zitplaatsen: 5
Kenteken: XR-NX-98
APK geldig tot: 18-02-2027

Prijs
Vraagprijs: €1.150

Bezichtiging en proefrit zijn mogelijk.

Kortom: een eerlijke, oudere Ford Focus met een overzichtelijke historie van slechts twee eigenaren. Wij kennen de auto al heel lang, hebben er relatief weinig mee gereden en hij heeft ons altijd goed gediend. Hij is niet nieuw en heeft gebruikssporen, maar rijdt goed en ziet er voor zijn leeftijd nog verzorgd uit.

Hoeveel kost een Ford Focus verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Majella

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken