
Ford Grand C-Max - 1.0 Edition Plus Lichtmetalen velgen 17" | Navigatiesysteem full map | Cruise control | ai
Algemeen
| Prijs | € 6.230 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 183.337 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 3-XBB-45 |
| Datum deel 1 | 21-06-2014 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 93 kW (126 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1393 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | februari 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: feb. 2014 - aug. 2015
Modelcode: C344
Referentienummer: 2782771
Technische informatie
Vermogen: 93 kW (126 PK)
Vermogen brandstofmotor: 92 kW (125 PK)
Koppel: 240 Nm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 183 x 170 cm
Wielbasis: 279 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Interieur
Interieurkleur: zwart
Milieu
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 64 l/100km (1 op 1,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 46 l/100km (1 op 2,2)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995): Comfort afleverpakket personenwagens 12 maanden:
Als optie bij de aanschaf van deze occasion bieden wij u ons Comfortpakket aan. Voor slechts € 995 garanderen wij u de volgende aanvullende zekerheden:
- Minimaal 12 maanden BOVAG-garantie
- Uitgebreide afleverinspectie
- Afleveringsbeurt
- Minimaal 12 maanden APK
- Professionele reiniging interieur en exterieur
- 12 maanden pechhulp (dekking Nederland)
- 30 dagen omruilgarantie
Uitzonderingen en voorwaarden
De garantie en omruilregeling gelden uitsluitend bij normaal particulier gebruik. Gebruik als taxi, lesauto, koeriersdienst of verhuur is uitgesloten.
De omruilgarantie geldt tot 30 dagen na aflevering en tot maximaal 1.000 kilometer. Het voertuig dient bij omruilen in vergelijkbare staat te verkeren als bij aflevering, met uitzondering van normale gebruikssporen. Eventuele schades, ontbrekende onderdelen of bovenmatige slijtage worden verrekend.
Bij omruiling dient het Comfort Pakket opnieuw te worden afgenomen.
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1493 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 19-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 21-06-2014
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Twee zijschuifdeuren
- Verwarmde voorruit
- Zonnescherm zijruiten
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel en versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Mistlampen voor
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Start/stop systeem
- Twee zijschuifdeuren
- Verwarmde voorruit
- Zij airbag(s) voor
- Zonnescherm zijruiten
Overige
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bluetooth
- Elektrische voorruitverwarming
- Hill hold functie
= Bijzonderheden =
Disclaimer: LET OP: Onze advertenties zijn met de grootst mogelijke zorg samengesteld om de informatie over de auto zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie maar bespreek bij interesse alle zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden met uw verkoopadviseur.
Hoeveel kost een Ford Grand C-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























