
Ford Grand C-Max - 1.0 Titanium 7 PERS | NW MOTOR - 80.000KM | TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 2.999 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 249.911 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 08 juni 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 7-SPV-60 |
| Datum deel 1 | 28-11-2013 |
| Topsnelheid | 185 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,20 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1393 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 19 |
| Introductiejaar | juni 2011 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2011 - dec. 2014
Referentienummer: 3308
Prestaties
Acceleratie (0-100): 12,2 s
Topsnelheid: 185 km/u
Maten
Wielbasis: 279 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 119 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik in de stad: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Entertainment & Media
- Bluetooth
- Bluetooth
- multimedia-voorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
Exterieur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- lichtmetalen velgen 16"
- lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor
- twee zijschuifdeuren
Extra
- ruitensproeiers/wisserbladen verwarmbaar
Interieur & Comfort
- achteruitrijcamera
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- parkeersensor voor en achter
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur verstelbaar
- verwarmde voorruit
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Sper Differentieel
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Ford Grande C-Max 1.0 7p Titanium 2013 Blauw
Van binnen en buiten in goede staat.
Rijdt, remt en schakelt zoals het hoort.
7 persoons en een trekhaak, de ideale vakantie-auto!
De Ford heeft 250.000 kilometer op de teller, met NAP tellerrapport. Groot voordeel van deze auto is dat er bij 170.000 kilometer een nieuwe motor in is gekomen, deze heeft dus nog maar 80.000 kilometer op de teller. Alle historie van zowel de motor als het overige onderhoud zijn aanwezig.
Voorzien van veel opties zoals climate control, cruise control, navigatie en een trekhaak.
Wordt bij aflevering voorzien van een nieuwe apk.
Prijs: 2999,-
Inruil mogelijk
Financiering mogelijk
- Interesse in één van onze auto's? Bel ons even voor vertrek of de auto nog beschikbaar is en of wij aanwezig zijn, dit voorkomt een rit voor niks naar Elspeet.
- Van plan om de nieuwe auto direct mee te nemen? Controleer dan even de overboek-limiet van de bank, het duurt vier uur om de limiet te verhogen. Wij hebben geen pinapparaat!
- Een auto inruilen? Dat is in de meeste gevallen geen enkel probleem, stuur ons een aantal foto's en de nodige informatie van de inruilauto per WhatsApp op 0646278712.
VOLG ONS OOK OP INSTAGRAM VOOR HET LAATSTE NIEUWS! @vandenhoornoccasions
Met vriendelijke groet,
Van den Hoorn Occasions
Staverdenseweg 48
8075 AR Elspeet
M: 0646278712
W: www.vandenhoornoccasions.nl
E: info@vandenhoornoccasions.nl
.
Hoeveel kost een Ford Grand C-Max verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























