
Ford Grand Tourneo Connect - 1.6 Titanium|AUTOMAAT|7-PERSOONS|CLIMA|CRUISE|PANO|TREKHAAK|GOED-ONDERHOUDEN
Algemeen
| Prijs | € 14.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 178.604 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | P-256-LR |
| Datum deel 1 | 15-04-2015 (import) |
| Topsnelheid | 173 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,90 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | MPV |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1542 kg |
| Trekgewicht max | 742 kg |
| Trekgewicht onger. | 740 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | maart 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Grand Tourneo Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/60 R16
Acceleratie (0-100): 10,9 s
Topsnelheid: 173 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 442 x 214 x 185 cm
Wielbasis: 306 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 184 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 8 l/100km (1 op 12,5)
Brandstofverbruik in de stad: 10,9 l/100km (1 op 9,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,3 l/100km (1 op 15,9)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Halogeen mistlampen
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
= Bijzonderheden =
Ford Tourneo Connect Grand 1.6 Titanium|AUTOMAAT|7-PERSOONS|CLIMA|CRUISE|PANO|TREKHAAK|GOED-ONDERHOUDEN
Hierbij bieden afkomstig van de een zeer rijk uitgeruste en oersterke Ford Transit Connect uit 2015 aan. De Connect rijdt en schakelt goed en ziet er zowel van binnen als van buiten zeer goed uit. Er staat maar 178.604 KM op de teller. Verder voorzien van AUTOMAAT,cruise-control,2x schuifdeur(links en rechts),pano ,7-zits,clima en nog veel meer.
Voor meer informatie kunt uw gerust contact opnemen op de volgende nummers : 0611766656 of 0639779468
Hoeveel kost een Ford Grand Tourneo Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.











