
Ford Kuga - 1.5/150 pk ST-Line X
Algemeen
| Prijs | € 22.485 |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 44.628 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 27 mei 2028 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJP-04-H |
| Datum deel 1 | 27-05-2022 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1496 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Blauw |
| Gewicht | 1464 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 218 x 168 cm
Wielbasis: 271 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,6 l/100km (1 op 15,2)
Emissieklasse: Euro 6
Staat
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 795): Premium afleverpakket
Dit afleverpakket bevat: Grote onderhoudsbeurt, Nieuwe APK, Poetsen + reinigen
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- Side skirts
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots waarschuwing systeem
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
Overig
- 8 inch Touch en Swipe screen
- Achterklep elektrisch bedienbaar
- Bekleding leer/alcantara
- Stuurverwarming
- Voorruitverwarming
= Bijzonderheden =
Zeer mooie Ford Kuga 1.5 ST-Line. De auto kan worden afgeleverd met een Premium pakket van €795,00 met een grote onderhoudsbeurt, nieuwe APK, 12 maanden garantie, gepoetst en gereinigd. Wij doen er alles aan om onze advertenties zo correct en compleet mogelijk weer te geven. Echter druk en zet fouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































