
Ford Kuga - 1.5 EcoBoost ST Line 182pk automaat
Algemeen
| Prijs | € 18.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 76.897 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 31-07-2017 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 134 kW (182 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic Grey |
| Gewicht | 1586 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031GG Wehl
06-57035115
https://www.hermsenenverweijen.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Nette en goed onderhouden Ford Kuga 1.5 EcoBoost 182pk ST-line automaat te koop. Voorzien van grote beurt en nieuwe distributie.
Ford Kuga 1.5 EcoBoost ST Line 182pk automaat
- Merk: Ford
- Model: Kuga
- Tellerstand: 76897 KM
- Carrosserievorm: SUV
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Automaat
- Kleur: grijs
- Kleurnaam: Magnetic Grey
- Bekleding: Leder/Alcantara
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1498 cc
- Aantal cilinders: 4
- Vermogen: 134 kW / 183pk
- Ledig gewicht: 1586 kg
- Max. trekgewicht: 1850 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 7.4 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Aantal sleutels: 2
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Velgmaat: 19 inch
Pakket: LED lichtpakket
- Bi-xenon koplampen
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
Pakket: Optie pakket
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Keyless entry
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Park Distance Control
- Parkeer assistent
- Parkeersensor voor en achter
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Sportvelgen
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audioinstallatie met CD-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio CD speler
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen interieur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Middenarmsteun voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Stuur verwarmd
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Aanhanger assistent
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Carplay
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Lichtmetalen velgen 10-spaaks 19"
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Nette en goed onderhouden Ford Kuga 1.5 EcoBoost 182pk ST-line automaat te koop, luxe uitvoering! Voorzien van grote beurt en nieuwe distributie set.
Onder andere voorzien van: carplay, cruise control, bluetooth, climate control, navigatie, parkeersensoren voor en achter, parkeer assistent, stoel verwarming, stuurverwarming, elektrische stoelen, multimediascherm, bluetooth, lichtmetalen velgen met all-season banden en vele andere leuke opties!
Laatste onderhoudsbeurt is zojuist uitgevoerd, tevens is de distributieset vervangen. Voorzien van banden all-season. Onderhoudshistorie is aanwezig inclusief twee sleutels en volledige documentatie. De Ford wordt afgeleverd met nieuwe APK en 3 maanden garantie!
Bekijk ook onze andere advertenties voor meer Ford aanbod!
Is uw nieuwsgierigheid gewekt? Bel ons dan snel om deze auto te komen bekijken.
Inruil van uw auto is mogelijk.
U kunt ons telefonisch bereiken op 06-57035115 om een afspraak in te plannen! Tot snel!
Hermsen en Verweijen Auto's B.V.
Kryptonstraat 32 Unit 1
7031 GG Wehl
06-57035115
info@hermsenenverweijen.nl
www.hermsenenverweijen.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jou belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

































