
Ford Kuga - 1.5 EcoBoost ST-Line X | WINTER PACK | TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 22.445 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 77.058 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 11 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-641-KK |
| Datum deel 1 | 11-05-2021 (import) |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1496 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Solar Silver |
| Gewicht | 1464 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: CX482
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 57 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.075 kg
Afmetingen (LxB): 463 x 188 cm
Wielbasis: 271 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (WLTP): 6,6 l/100km (1 op 15,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 153 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket Basis (inbegrepen): ✔ Zoals gezien, bereden en akkoord bevonden
- Afleverpakket Premium (€ 995 meerprijs):
✔ 12 maanden BOVAG garantie
✔ Benodigde onderhoudsbeurt volgens fabrieksvoorschriften
✔ Distributieriem vervangen (indien nodig binnen 1 jaar of 15.000km)
✔ Pechhulp
✔ Poetsbeurt
✔ Tenaamstelling en vrijwaringsbewijs
✔ Minimaal 12 maanden APK
✔ Profieldiepte banden minimaal 3mm
✔ Vervanging versleten onderdelen
✔ 20% korting op de eerst volgende onderhoudsbeurt
✔ 20 Liter brandstof
✔ Dekker omruilgarantie 14 dagen
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Afleverpakket Basis"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 18 inch lichtmetalen velgen 5x2-spaaks in Rock Metallic (D2UB3)
- LED koplampen voor dimlicht en grootlicht (JBBAK)
- Solar Silver (PN4HS)
- Achterspoiler (BPFAJ)
- Automatisch inschakelende dimlichten (JEDAC)
- chroom delen exterieur
- Dakreling zwart (BLYAZ)
- Dubbele uitlaat achter - Sportief Design (F2AEJ)
- Elektrisch verstelbare, verwarmbare en inklapbare buitenspiegels met instapverlichting (BSHCZ)
- FordKeyless Entry op de voorportieren (incl. motion sensor in de sleutel) (CBGAL)
- geluidsisolerend glas
- Handsfree elektrisch bedienbare achterklep (CBGAR)
- koplampreiniging
- LED achterlichten (JDAAB)
- LED dagrijverlichting (JBCAB)
- LED mistlampen voor - uniek design (JBKAN)
- mistlampen voor adaptief
- Sportieve unieke ST-Line zijskirts (BMDAG)
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem met 8inch touchscreen, SYNC 3 Bluetooth®/Voice Control, DAB+ (ICFAH)
- 12.3 inch personaliseerbare Digital Cockpit (HCAAV)
- Bang & Olufsen audiosysteem met 9 speakers en 1 subwoofer (ICFAL)
- DAB ontvanger
- Draadloos laden mobiele telefoon (IEXAB)
- FordPass Connect - Embedded Modem (HKSAD)
- multimedia-voorbereiding
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- Automatische airco met 3 zones en bediening voor achterpassagiers (AC G)
- Achterbank in 2 delen (60/40) neerklapbaar en verschuifbaar in lengte richting (BWGAD)
- Elektrisch bedienbare portierramen rondom (B2CAF)
- FordPower startbutton (CBGAJ)
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel inclusief lendensteunverstelling (BYPAL)
- In hoogte verstelbare passagiersstoel (BYQAL)
- lederen stuurwiel
- Lederen stuurwiel in ST-Line design met afgeplatte onderkant (GTACW)
- Middenarmsteun achter met bekerhouders (BWFAE)
- Middenconsole met armsteun en 2 USB aansluitpunten op achterzijde (B5WAL)
- Parkeersensoren voor en achter met achteruitrijcamera (J3KAB)
- Sportstoelen voor (11UZH)
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- Active Braking/Pre-Collision Assist (voor auto's, voetgangers en fietsers) (FBFAB)
- Cruise Control incl. Adjustable Speed Limiting Device (ASLD) (GTDAJ)
- Lane Departure Warning/Lane Keeping Aid en Road Edge Detection (HLNAC)
- Airbags: Voor bestuurder en voorste passagier, zijairbags voorstoelen (CPMAB)
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrole systeem (D19AG)
- Elektrische parkeerrem en Hill Start Assist (FAJAC)
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- Uitschakelbare passagiersairbag t.b.v. kinderzitje (CPQAB)
- zij airbag(s) voor
Overig
- Design Pack ST-line (aluminium interieur afwerking, dakspoiler) (AGGAD)
- Sportieve wielophanging: 10mm verlaagd (DWAAC)
- start/stop systeem
- Winter Pack (achterbank verwarmd, Elektrisch verwarmbare voorstoelen, stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit) (BY3AB)
= Bijzonderheden =
Mooi rijden in deze Kuga ST-Line X met de prettige 1.5 EcoBoost gekoppeld aan een handgeschakelde versnellingsbak.
Kom snel eens op bezoek bij ons in Zaandam om het zelf te ervaren!
Nieuwsgierig geworden naar deze prachtige Dekkerautogroep occasion?
Deze door ons aangeboden occasion wordt geadverteerd zonder het zeer complete garantie en afleverpakket Premium. Voor een bedrag van € 995,- krijgt deze “nieuwe” auto onder andere een complete technische inspectie, de eventueel benodigde onderhoudsbeurt, 12 maanden BOVAG garantie, 20 liter brandstof, een professionele poetsbeurt en minimaal 12 maanden APK.
Neem gerust vrijblijvend contact met ons op voor een afspraak en eventuele proefrit. Een auto inruilen? Wij zijn doorlopend op zoek naar gebruikte auto's! Neem contact met ons op via 088-1800360 of leads@dekkerautogroep.nl. Graag tot ziens bij Dekkerautogroep!
*Ook is het mogelijk deze auto geheel of deels te financieren. Profiteer nu van een rentepercentage van 7,99%, vraag naar de voorwaarden. Wij doen er alles aan om onze advertenties zo correct en compleet mogelijk weer te geven. Echter druk en zetfouten zijn voorbehouden.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























