
Ford Kuga - 1.5 EcoBoost Trend Ultimate 2e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Cruise|PDC|Dealer Onderhouden|N.
Algemeen
| Prijs | € 14.749 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 51.237 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | PR-662-J |
| Datum deel 1 | 31-08-2017 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Moondust Silver C/c Med Solid (Pnzjb) |
| Gewicht | 1479 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxB): 454 x 186 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 143 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Historie
Aantal eigenaren: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Basispakket
Dit afleverpakket bevat: Geldige APK, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 17 inch lichmetalen velgen 5x2-spaaks (D2YDN)
- Metaallak (LAK2)
- Quickclear, elektrisch verwarmbare voorruit en ruitensproeiers (QCK)
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakreling "Satin Silver" (RFR)
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
Interieur & Comfort
- Achteruitrijcamera (CAM)
- achterbank in delen neerklapbaar
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- Achteruitrijcamera
- Dealer Onderhouden
- Elek ramen achter
- Elek ramen voor
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Nederlandse Auto
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- start/stop systeem
= Bijzonderheden =
2e Eigenaar|Navi|Camera|Clima|Cruise|PDC|Dealer Onderhouden|N.A.P|APK tot 08-2026
Welkom bij Autobaan!
Met een ruime voorraad van meer dan 100 auto’s behoort Autobaan tot één van de grotere aanbieders van Nederland. Dankzij onze uitgebreide kennis en jarenlange ervaring kunnen wij onze voertuigen aanbieden tegen zeer scherpe prijzen, waarmee wij tot de voordeligere aanbieders in Nederland behoren.
Wij helpen onze klanten bij het vinden van de perfecte auto, altijd met de service en betrouwbaarheid die u van ons gewend bent. Bent u op zoek naar een specifiek voertuig en kunt u deze niet vinden in onze voorraad? Neem gerust contact met ons op — onze ervaren medewerkers helpen u graag verder!
✔ Meer dan 100 auto’s direct uit voorraad leverbaar
✔ Scherpe prijzen zonder verborgen kosten
De prijs die u ziet, is ook daadwerkelijk de prijs die u betaalt bij aanschaf.
Inruil en financiering zijn bij ons mogelijk.
Om teleurstellingen te voorkomen, adviseren wij om vooraf telefonisch contact op te nemen voor het maken van een afspraak.
Het tenaamstellen van voertuigen is bij ons op locatie mogelijk.
Daarnaast verzorgen wij exportdocumenten inclusief kenteken en verzekering.
We can handle export documents, registration and insurance.
Wir erledigen die Exportpapiere inklusive Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en een overzicht van al onze diensten.
Voor meer informatie kunt u altijd telefonisch contact opnemen of WhatsAppen.
Aan alle aangeboden voertuigen kunnen geen rechten worden ontleend; schrijf- en tekstfouten voorbehouden.
Meer dan 100 auto’s direct uit voorraad leverbaar!
Al onze auto's worden aangeboden tegen scherpe prijzen zonder bijkomende kosten. De prijs die je ziet is ook de prijs wat je betaald bij aanschaf!
All our care are offered at competitive prices without additional costs. The price you see is also the price you pay when purchasing!
Inruil en financiering is mogelijk bij ons!
Om teleurstellingen te voorkomen, is het verstandig om eerst telefonisch contact op te nemen voor een afspraak.
Voertuigen tenaamstellen is bij ons op locatie mogelijk!
Wij verzorgen zelf export papieren met kenteken en verzekering.
We can handle export documents and insurance.
Wir machen uns zu exportieren Papiere mit Anmeldung und Versicherung.
Bekijk onze website voor meer foto’s en al onze diensten.
www.auto-baan.nl
Voor meer info kunt u altijd bellen/Whatsappen naar Mobiel: 06 154 093 30
Bij alle aangeboden voertuigen zijn schrijf- en tekst fouten voorbehouden.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























