
Ford Kuga - 1.5 ECOBOOST TREND ULTIMATE TREKHAAK CLIMA CRUISE P-SENSOREN CAMERA 1800KG-GEREMD
Algemeen
| Prijs | € 13.900 |
| Prijs excl. BTW | € 12.066 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2019 |
| Kilometerstand | 127.679 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 23 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | G-165-BT |
| Datum deel 1 | 28-08-2019 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 12,50 sec |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | E |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic Metallic |
| Gewicht | 1530 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2016 - 2019
Technische informatie
Koppel: 240 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 12,5 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxB): 454 x 186 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 158 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7 l/100km (1 op 14,3)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 8,9 l/100km (1 op 11,2)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,9 l/100km (1 op 16,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Standaard (inbegrepen): Geldige APK , tenaamstellingskosten, registratiekosten, vloeistofcontrole.
- Van Leussen afleverpakket (€ 599 meerprijs): NAP gecontroleerde km stand, onderhoud volgens fabrieksschema, preventieve vervanging onderdelen, halve tank brandstof, poetsen van binnen en buiten, 24 uur pechservice in heel Europa (Toyota, Lexus en Ford)
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Standaard"): BOVAG garantie (12 maanden); Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- Apple Carplay/Android Auto
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- Navigatiesysteem full map
- achterbank in delen neerklapbaar
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun voor
- bagagedek
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektronische remkrachtverdeling
- Fabrieksgarantie
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Ford Kuga 1.5 Ecoboost 120PK TREND ULTIMATE met Trekhaak, Licht metalen velgen,
Wij zijn officieel dealer van Toyota, Lexus en Ford en meer dan 45-jaar een begrip in de regio. Bel voor meer informatie 0529-451261 zie ook: www.autobedrijfvanleussen.nl
Kies naast zekerheid bij de aankoop van uw volgende Toyota ook voor kwaliteit, betrouwbaarheid en goede service en verzeker uw Toyota bij Toyota Polis. Profiteer van volledige ontzorging: - Uw dealer als vast aanspreekpunt, - Geen eigen risico, - Tot 5 jaar aanschafwaarde dekking en – Reparatie met originele Toyota onderdelen. Neem contact op met ons verkoopteam voor alle informatie en mogelijkheden.
Disclaimer: Alle moeite is genomen om de informatie op onze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Er kunnen dan ook geen rechten aan deze advertentie worden ontleend. Vertrouwt u daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


























