
Ford Kuga - 1.5 EcoBoost Vignale | Vol opties | Pano | Trekhaak | Elek. stoelen | Elek. achterklep
Algemeen
| Prijs | € 17.950 |
| Bouwjaar | 2018 |
| Kilometerstand | 113.538 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 17-05-2018 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,10 sec |
| Motorvermogen | 132 kW (179 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | F |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1586 kg |
| Trekgewicht max | 1850 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 14 |
| Introductiejaar | september 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 10,0 s
Topsnelheid: 200 km/u
GVW: 1.586 kg
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,4 l/100km (1 op 13,5)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 280 - € 306 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket BOVAG: Minimaal 10 maanden APK Afleverbeurt BOVAG 40 punten check 12 maanden BOVAG garantie
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Luxe lederen bekleding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Telefoonintegratie premium
- Verwarmde voorstoelen
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen multi-spaaks 19"""
- Achteruitrijcamera
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Grootlicht-assistent
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak elektrisch uitklapbaar
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Brake Assist System
- Cruise control adaptief
- Dodehoek detector
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Hill hold-functie
- Kruisend verkeer detectie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Start/stop systeem
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Driver Assistance Pack (Accident Avoidance System, Achteruitrij assistent, Dodehoek detector, Grootlicht-assistent, Rijstrooksensor met correctie, Ruitensproeiers verwarmbaar, Vermoeidheids herkenning, Verwarmde voorruit)
- Luxury Pack (Accident Avoidance System, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Grootlicht-assistent, Kruisend verkeer detectie, Rijstrooksensor met correctie, Ruitensproeiers verwarmbaar, Vermoeidheids herkenning, Verwarmde voorruit)
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.






























































