
Ford Kuga - 1.5 Titanium I Stoelverwarming I Camera
Algemeen
| Prijs | € 8.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 145.922 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 28 mei 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GD-538-J |
| Datum deel 1 | 24-04-2015 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | C |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1479 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | oktober 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Harderwijkerweg 409
8077RG Hulshorst
0651552782
https://www.jaccovandenbergautos.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 235/50 R18
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxBxH): 452 x 184 x 170 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 143 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad: 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun achter
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Spraakbediening
- Verwarmde voorstoelen
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- Metallic lak
- Ruitensproeiers verwarmbaar
- Trekhaak met afneembare kogel
- Verwarmde voorruit
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Electronic Brake Distribution
- Extra getint glas
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor voor en achter
Overig
- 2 Sleutels aanwezig
- 2e Eigenaar
- Aanhanger-assistent
- Achteruitrijcamera
- Boekjes aanwezig
- Dealer onderhouden
- Distributieriem is verv.
- Dubbele uitlaat
- Gordelspanners
- Keyless Start
- Niet in gerookt
- Ruitenwisser achter
- Winter-pakket (Ruitensproeiers verwarmbaar, Verwarmde voorruit, Verwarmde voorstoelen, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Stoelverwarming I Achteruitrijcamera I Half Leer I Verwarmde Voorruit I Elektrische Achterklep I Parkeersensoren I Active Park Assist I Automatische Airco I Keyless Start I Bluetooth I Nieuwe APK I Trekhaak I Dubbele Uitlaat
Bent u op zoek naar een mooie, perfect onderhouden SUV die direct klaar is voor vakantie? Deze schitterende Ford Kuga 1.5 Turbo in de luxe Titanium-uitvoering uit 2015 biedt de ideale combinatie van comfort, kracht en pure luxe.
De auto wordt geleverd met nieuwe APK is compleet dealer onderhouden en ook is de distributieriem bij 130.000 km vervangen.
Inruil is mogelijk, omdat wij niet altijd aanwezig zijn graag even telefonisch contact opnemen om een afspraak te maken.
PRIJS € 8950,-
Voor meer informatie of om een afspraak te maken kunt u bellen met 0651552782
Bij ons:
- Geen afleveringskosten
- Kosteloos uw nieuwe auto op naam
- Inruil auto kosteloos vrijwaren
- Financiering mogelijkheden
www.jaccovandenbergautos.nl
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























