
Ford Kuga - 1.5 Titanium Styling Pack | Pano | Cruise | Climate | Stoelverwarming | Trekhaak |
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 264.949 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 31 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | JJ-980-F |
| Datum deel 1 | 31-03-2016 |
| Topsnelheid | 195 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,70 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1498 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Absolute Black (Pnzat) |
| Gewicht | 1479 kg |
| Trekgewicht max | 2000 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | april 2015 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2013 - 2016
Modelcode: C520
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Acceleratie (0-100): 9,7 s
Topsnelheid: 195 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.100 kg
Afmetingen (LxB): 455 x 186 cm
Wielbasis: 269 cm
Interieur
Bekleding: Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 143 g/km
Fijnstofuitstoot: 2,7 mg/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 6,2 l/100km (1 op 16,1)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 7,8 l/100km (1 op 12,8)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Meeneemprijs
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- 19" 5 spaaks lichtmetalen velgen (D2VAF)
- Navigatiesysteem full map
- aanhanger assistent
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep
- elektrische ramen voor en achter
- elektronische remkrachtverdeling
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- parkeer assistent
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- spraakbediening
- stuur verstelbaar
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
LET OP EXPORTPRIJS EX. BPM, PRIJS VOOR NL : € 8.200,-
Welkom bij Autobedrijf Vlashuizen B.V.
Wij zijn gespecialiseerd in verkoop voor handel of export en kunnen alle documenten en exportkentekens verzorgen, neem contact met ons op voor de tarieven naar uw land. Kijk voor onze actuele voorraad en meer informatie op www.vlashuizen.nl.
Telefoon: +31402624289
E-mail: info@vlashuizen.nl
Adres: Tarasconweg 15-17, 5627 GB Eindhoven
Locatie: Eindhoven (NL) | 20 km van Duitse grens | Eindhoven Airport op 5 km.
Openingstijden:
Ma t/m Vr 09:00 - 17:00
Zaterdag 10.00 - 13.00 Enkel alleen op afspraak!
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































