
Ford Kuga - 2.5 PHEV 225PK ST LINE X CVT | Trekhaak | Panoramadak | Winterpakket
Algemeen
| Prijs | € 30.950 |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 19.751 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 24 juli 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GPG-49-X |
| Datum deel 1 | 24-07-2023 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1744 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2019 - jan. 2024
Modelcode: CX482
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 81 kW (110 PK)
Vermogen brandstofmotor: 113 kW (154 PK)
Koppel: 200 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 57 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 169 cm
Wielbasis: 271 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
CO₂-uitstoot: 24 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- BOVAG Garantie 12 maanden (€ 995): Inclusief onderhoudsbeurt conform onderhoudsschema fabrikant en nieuwe APK, zie www.hvauto.nl/aflevering (pakket B) https://www.bovag.nl/BovagWebsite/media/BovagMediaFiles/Downloads/Garantie%20en%20voorwaarden/Algemene-Garantievoorwaarden-Auto-1-2-2018.pdf
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- BOVAG 40-puntencheck (zonder meerprijs): https://mijn.bovag.nl/downloads/ondernemerschap/viabovag-nl/checklist40puntencheck.pdf
Productveiligheid
Fabrikant: hvauto.nl Jade 22 9207GL DRACHTEN, NL 0512232012 http://www.hvauto.nl info@hvauto.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Trekhaak afneembaar
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Kleur wit
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- camera voor
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Dodehoek detector
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Technology Pack (Head-up display, Koplampen adaptief)
- Winter-pack (Achterbank verwarmd, stuur verwarmd, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- diffuser
- Draadloze telefoonlader
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sportuitlaat
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
Heeft u een auto gezien die uw interesse heeft gewekt? Neem dan contact met ons op voor een afspraak of taxatie van uw huidige auto op afstand.
Verder bieden wij verschillende mogelijkheden voor aflevering, onderhoud en garantie van uw nieuwe auto.
Wij bieden onze auto's aan incl. alle onvermijdelijke kosten en excl. onze afleverpakketten. Voor meer informatie over deze pakketten verwijzen wij u door naar onze website: https://hvauto.nl/aflevering-en-garantie/
Vrijwel alle inruil is mogelijk en ook voor een financiering maken wij graag een persoonlijk voorstel. Voor verdere informatie of het maken van een afspraak kunt u contact opnemen met ons via mail (info@hvauto.nl), telefoon (0512-232012) of whatsapp (06-41313009).
Hoewel alle gegevens met de grootst mogelijke zorgvuldigheid zijn samengesteld is hvauto.nl niet aansprakelijk voor eventuele druk-, zet-, prijs-, en programmeerfouten. Alle afbeeldingen zoals deze getoond worden, zijn auteursrechtelijk beschermd en mogen niet worden gebruikt door derden.
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































