
Ford Kuga - 2.5 PHEV ST-Line
Algemeen
| Prijs | € 18.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 145.717 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | KJN-62-N |
| Datum deel 1 | 02-07-2020 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 112 kW (152 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1744 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Vermogen: 112 kW (152 PK)
Vermogen elektromotor(en): 97 kW (132 PK)
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Actieradius: 56 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 225/60 R18
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 218 x 168 cm
Wielbasis: 271 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Stekkeraansluiting: Type 2
Aantal fasen acculader: 1
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Interieur
Interieur: Zwart, Alcantara
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 25,7 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 26 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Armsteun voor
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Connected services
- DAB-ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie full map
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Spraakbediening
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Telefoonintegratie premium
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 18"""
- Achterspoiler
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Mistlampen adaptief
- Side skirts
- Sportonderstel
Veiligheid
- Accident Avoidance System
- Achteruitrij assistent
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Automatische snelheidsbegrenzing
- Bots waarschuwing systeem
- Camera voor
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dodehoek detector
- Hill hold-functie
- Parkeer-assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Rijstrooksensor met correctie
- Rondomzicht camera
- Stuurhulp
- Verkeersbord detectie
- Vervolgbotsing preventie
Overig
- Bumpers in carrosriekleur
- Driver Assistance Pack (Achteruitrij assistent, Achteruitrijcamera, Camera voor, Dodehoek detector, Parkeer-assistent, Rondomzicht camera, Verkeersbord detectie)
- Oplaadmogelijkheid
= Bijzonderheden =
Openingstijden:
Maandag t/m vrijdag geopend van 9.00 tot 17.30 uur.
En zaterdags van 09.00 tot 16.00 uur
Uiteraard zijn bezichtigingen buiten de vaste openingstijden op afspraak altijd mogelijk.
En, de koffie staat natuurlijk voor u klaar.
De geadverteerde prijs is een prijs inclusief een nog geldende APK en inclusief een vloeistofcontrole voor vertrek.
Tenzij anders overeengekomen.
Eventueel een onderhoudsbeurt en een nieuwe APK (indien gewenst) is mogelijk, daarvoor kunt u gebruik maken van (optioneel) een service pakket de kosten daarvan zijn € 295,00
Nogmaals, Voor de duidelijkheid, al onze auto's worden afgeleverd met een nog geldende APK en een vloeistofcontrole .
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

















![Ford Kuga - 2.5 PHEV Titanium Aut. [ Navi Camera Stoelverwarming ]](https://cdn.autowereld.nl/I761886882/240x180/ford-kuga-2-5-phev-titanium-aut-navi-camera-stoelverwarming.jpg)


















































