
Ford Kuga - 2.5 PHEV ST-Line I Panoramadak I Adaptive Cruise I Winterpakket
Algemeen
| Prijs | € 27.445 |
| Prijs excl. BTW | € 22.682 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2022 |
| Kilometerstand | 33.126 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KJD-40-J |
| Datum deel 1 | 06-12-2022 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1744 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2019 - jan. 2024
Referentienummer: 2883333
Technische informatie
Vermogen: 165 kW (225 PK)
Vermogen brandstofmotor: 112 kW (152 PK)
Koppel: 200 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 57 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Verwachtte leveringsdatum: 29-04-2026
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Diffusor
- Lichtmetalen velgen 18"
- Premium kleur
- Side-skirts
- Sportuitlaat
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Hemelbekleding donker
- Lederen stuurwiel
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterbank verwarmd
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Extra getint glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- Koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED mistlampen
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Sportonderstel
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Vervolgbotsing preventie
- Verwarmde voorruit
- Voorstoelen verwarmd
- Zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Ford, een merk dat staat voor kwaliteit en een drang naar innovatie. 'Go Further' zeggen ze daar. Het is vermeldenswaard dat deze auto maar 33126 kilometer heeft gereden sinds. Rijden op brandstof én elektriciteit? Dat kan, met de hybride motor van deze Ford Kuga. De elektromotor ondersteunt of neemt het deels over van de brandstofmotor als dat uitkomt. Scheelt lekker in de kosten! Deze auto biedt stoelverwarming, een verwarmbare achterbank en een verwarmbaar stuur, waardoor het zelfs op de koudste dagen aangenaam rijden is. Altijd een goede zitpositie bij iedere snelheid, dankzij de sportstoelen. Laat de zon maar schijnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. Bij de uitrusting van deze auto horen onder meer 18 inch lichtmetalen velgen, sportonderstel, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank en LED-achterlichten. De digitale wereld van mobiliteit verwelkomt u; op het digitale dashboard wordt alles weergegeven om uw rit gemakkelijk en veilig te maken. Altijd achter zicht, nooit meer nekkramp! De achteruitrijcamera maakt het supermakkelijk. Slimme spraakbesturing herkent gesproken opdrachten en voert ze uit. De jeugd is niet los te maken van hun smartphone, en dat zie je ook aan deze jonge auto. Via een speciale app staat u overal en altijd in contact met uw vierwieler. Superhandig! Deze auto kent elke bestemming als z'n broekzak, dankzij het full map navigatiesysteem. En deze auto heeft ook achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, regensensor en cruise control als standaard uitrusting. Elektronische veiligheidsvoorzieningen helpen u onderweg om de situatie op de weg te beoordelen. Deze systemen waarschuwen u als er een riskante situatie ontstaat, en kunnen in bepaalde gevallen ook zelf ingrijpen. Met het Lane-keeping systeem komt u nooit per ongeluk buiten de rijstrook. Het forward collision warning-systeem is constant alert en detecteert via sensor de afstand tot voorliggers. Wordt die te klein, dan volgt een automatische waarschuwing. Ook helpen het hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem, uw rit tot een veilige rit te maken. Indien u interesse heeft in deze Ford, zetten we hem graag klaar voor een proefrit. We horen graag van u, mailt of belt u ons meteen?
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























