
Ford Kuga - 2.5 PHEV Trend I Navi I Winterpakket I Keyless
Algemeen
| Prijs | € 25.445 |
| Prijs excl. BTW | € 21.078 excl. BTW |
| Bouwjaar | 2023 |
| Kilometerstand | 9.260 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 13 november 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JTZ-79-H |
| Datum deel 1 | 13-11-2023 (import) |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1744 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 100 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: dec. 2019 - jan. 2024
Referentienummer: 2616142
Technische informatie
Vermogen: 165 kW (225 PK)
Vermogen brandstofmotor: 112 kW (152 PK)
Koppel: 200 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 57 liter
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxBxH): 463 x 188 x 169 cm
Wielbasis: 271 cm
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 1 l/100km (1 op 100,0)
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Onderhouden volgens voorschriften: ja
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Leaseprijs: € 420 p/m (financial lease); informeer naar de mogelijkheden en voorwaarden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 695): Afleverpakket Premium:
AFLEVERPAKKETTEN.
Hansen is transparant, ook als het om verkoopprijzen gaat. De getoonde prijs betreft dan ook een verkoopprijs inclusief ons 'Standaard' afleverpakket. Dit afleverpakket bevat de volgende zaken:
- 12 Maanden BOVAG garantie
- 12 Maanden pechhulp Europa
- Tenaamstelling en vrijwaring
- Kwaliteitscheck
- Hansen Goud-poetsbehandeling
Je kunt ook kiezen voor maximale zekerheid. Hiervoor hebben wij afleverpakket 'Premium'. De prijs van dit afleverpakket bedraagt €695,-. Afleverpakket 'Premium' bestaat uit de volgende zaken:
- Halve tank brandstof
- Bandenprofiel minimaal 3mm
- Airco servicebeurt
- Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema
- Gratis vervangend vervoer tijdens garantiewerkzaamheden
Overige informatie
Rijklaargewicht: 1844 kg
Interieur: Zwart
Verwachtte leveringsdatum: 07-02-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 13-11-2023
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen multi-spaaks 17"
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- DAB
- Apple Carplay/Android Auto|telefoonintegratie premium
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Connected services
- DAB ontvanger
- Draadloze telefoonlader
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- WiFi voorbereiding
Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Kunstlederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
Uitrusting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bots waarschuwing systeem
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- Hill hold functie
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Keyless entry
- Keyless start
- Knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Vervolgbotsing preventie
- Zij airbag(s) voor
Overige
- Autonomous Emergency Braking
= Bijzonderheden =
Deze Ford Kuga staat garant voor vele veilige en comfortabele kilometers. Deze auto uit 2023 heeft nauwelijks gereden, met een tellerstand van slechts 9260 kilometer. Met de huidige benzineprijzen is deze hybride motor van deze auto misschien wel de allerbeste oplossing. Zuiniger, schoner en toch van alle markten thuis. Doe maar luxe! Neem plaats in de verwarmbare voorstoelen en voel de weldaad in koude dagen. In deze sportstoelen voel je je één met je auto. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer 17 inch lichtmetalen velgen, LED-dagrijverlichting, extra getint glas, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen. Het digitale dashboard geeft alle up-to-date info en functies voor een slimme en veilige rit. Slimme spraakbesturing herkent gesproken opdrachten en voert ze uit. Ingericht op Connected Services, voor een nog veiligere en comfortabelere rit. Van A naar B zonder omwegen: altijd uw eigen full map navigatiesysteem aan boord! De achteropkomend verkeer waarschuwing bewaakt de afstand tot achterliggers en geeft een signaal als er te weinig ruimte is. Met WIFI-hotspot, automatische airconditioning, draadloos opladen, DAB ontvangst, parkeersensoren achter en regensensor is deze auto helemaal compleet. In deze auto zijn verschillende technologieën aanwezig die voor u het verkeer en de omgeving in de gaten houden en die desnoods ook kunnen remmen of bijsturen. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Het forward collision warning-systeem berekent via een sensor de afstand tot het verkeer vóór u en komt in actie als er gevaar bestaat van een botsing. De veiligheid van deze auto wordt verder verhoogd door hill hold functie, autonoom remsysteem en bandenspanningcontrolesysteem. Daarbij wordt deze auto aan u geleverd met BOVAG Garantie. Lijkt deze Ford u wat? Neem dan nu contact op voor een afspraak of een proefrit!
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























