
Ford Kuga - 2.5 PHEV Vignale + PANORAMA / HEAD-UP / B&O / LEDER / APPLE CARPLAY
Algemeen
| Prijs | € 27.799 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 33.124 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 25 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | L-883-FV |
| Datum deel 1 | 12-05-2021 |
| Topsnelheid | 200 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,20 sec |
| Motorvermogen | 165 kW (224 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2488 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1744 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 71 |
| Introductiejaar | december 2019 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2019 - 2024
Modelcode: CX482
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Plug-in hybride: Ja
Tankinhoud: 57 liter
Actieradius: 56 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 9,2 s
Topsnelheid: 200 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.320 kg
Afmetingen (LxB): 463 x 188 cm
Wielbasis: 271 cm
Accu
Accu: 14 kWh
Accu laadvermogen: 3.6 kW
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 15,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 32 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 307 - € 335 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Basispakket (inbegrepen):
- Kenteken tenaamstelling
- Vloeistofcheck
- Schoonmaken
- Servicepakket 1 (€ 495 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Olie servicebeurt incl. filter
- 3 maanden garantie
- Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 3 maanden garantie (3 maanden garantie); Nieuwe APK
- Servicepakket 2 (€ 695 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- 6 maanden garantie
- Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 6 maanden garantie (6 maanden garantie); Nieuwe APK
- Servicepakket 3 (€ 995 meerprijs):
- Nieuwe APK
- Onderhoudsbeurt volgens schema
- 12 maanden garantie
- Schoonmaken
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Basispakket"): 12 maanden garantie; Nieuwe APK
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- alternatieve metaalkleur
- elektrisch glazen panorama-dak
- lichtmetalen velgen multi-spaaks 18"
- achterspoiler
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels met verlichting
- chroom delen exterieur
- dimlichten automatisch
- elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- keyless entry
- koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED mistlampen
- mistlampen voor adaptief
- side-skirts
- sportuitlaat
Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Navigatiesysteem full map
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- draadloze telefoonlader
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- spraakbediening
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi voorbereiding
Interieur & Comfort
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterbank verstelbaar
- armsteun achter
- armsteun voor
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- parkeer assistent
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
Overig
- Driver Assistance Pack (achteruitrij assistent, achteruitrijcamera, camera voor, dodehoek detectie)
- oplaadmogelijkheid
- Winter-pack (achterbank verwarmd, stuurwiel verwarmd, verwarmde voorruit)
= Bijzonderheden =
Ford Kuga 2.5 PHEV Vignale, Apple Carplay, Rondom Camera's, Voor En Achter Stoelverwarming, Stuurwiel Verwarming, Elektrische Kofferbak, Elektrische Stoelen Met Geheugen, Head UP Display, Schuif/-kanteldak, Luxe lederen bekleding, B&O Premium audio
Hoeveel kost een Ford Kuga verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















































