
Ford Model T - Tourneo Custom PHEV L1H1 Sport | 8P | AGR | B&O | Trekhaak | Winterpack
Algemeen
| Prijs | € 56.800 |
| Bouwjaar | 2025 |
| Kilometerstand | 26.732 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | KBH-09-J |
| Datum deel 1 | 23-05-2025 |
| Motorvermogen | 171 kW (232 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 8 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2500 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bus/Van |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | - |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Dakrails
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Merk: Ford
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: geen
Garantie
Fabrieksgarantie tot: 23-05-2027
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
BOVAG Afleverbeurt: Ja
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Franken Putten Midden Engweg 7 3882TS PUTTEN, NL 0341-369036 http://www.autobedrijffranken.nl verkoopnunspeet@autobedrijffranken.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Automatisch dimlicht
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak afneembaar
Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Audio-installatie
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Subwoofer
Interieur
- 12Volt aansluiting
- Armsteun
- Armsteun achter
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Comfortstoel(en)
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) window
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bochtverlichting
- Derde remlicht
- Hill-hold control
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Vermoeidheidsherkenning
Overige
- 1e Eigenaar
- Dealeronderhouden
- Draadloze telefoonlader
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
= Bijzonderheden =
De Tourneo Custom PHEV is op dit moment uniek in zijn soort. Een gunstige aandrijflijn in combinatie met veel zitplaatsen, Trekvermogen, luxe en comfort.
Onderstaand een (gedeeltelijke) optielijst:
Aanvullende opties:
-Achterklep met ruit
-automatische snelheids begrenzing
-Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
-Ruiten rondom
-Twee zijschuifdeuren
-Zonnescherm zijruiten
-Infotainment
-Navigatiesysteem full map
-Achterbank 3-persoons
-Airco separaat achter
-Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
-Extra verwarming interieur
-Lendesteunen (verstelbaar)
-Stuur verstelbaar
-Voorstoelen verwarmd
-Stuurwiel verwarmd
-Voorruit verwarmd
-Autonomous Emergency Braking
-Bang & Olufsen sound system
-Connected services
-Extra getint glas achter
-Multimedia scherm standaard
-Oplaadmogelijkheid
-Rijstrooksensor met correctie
-Uitparkeer waarschuwing
-WiFi
Garantie 4 jaar/100.000KM
En meer!
Hét Veluwse familiebedrijf sinds 1991. Wij zijn erkend Opel Reparateur, zijn Ford specialist en hebben het meest betrouwbare aanbod van occasions. Met lokale vestigingen in Elspeet, Nunspeet en Putten en 30 medewerkers is er altijd iemand beschikbaar voor persoonlijk contact.
Onze voorraad is altijd het beste van het beste. Denkt u aan de best concurrerende prijs, meest transparante garantie mogelijkheden en een gehele kloppende autohistorie. Vrijwel alle auto's zijn dealer onderhouden. Open en transparant!
Niet voor niets mogen onze voorraad auto's de kentekenplaathouder van Franken dragen. We staan erachter. Met maximale zekerheid kiest u daarom voor Franken.
En onze klanten bevestigen dat: met ruim 4,8/5 600+ Google Reviews verdeeld over onze drie vestigingen. Daar zijn we enorm trots op!
Omdat onze auto's kunnen wisselen van vestiging vragen wij u voor vertrek even contact met ons op te nemen.
Hoewel onze advertenties nog zo zorgvuldig zijn opgesteld kunnen er geen rechten aan worden ontleend. Prijswijzigingen/tekstfouten onder voorbehoud. Voor meer informatie gaat u naar www.autobedrijffranken.nl.
Hoeveel kost een Ford Model T verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























