
Ford Model T - Tourneo Titanium 46kWh 136pk Automaat 5-Pers. | CAMERA | ADAPT. CC | 17''LM | WINTER-PACK
Algemeen
| Prijs | € 40.573 |
| Bouwjaar | 2026 |
| Kilometerstand | 11 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | - |
| Datum deel 1 | 22-05-2026 |
| Motorvermogen | 100 kW (136 pk) |
| Aantal deuren | 6-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bus/Van |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Cactus Grey |
| Gewicht | 1524 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Getint glas
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Merk: Ford
Modeljaar: 2026
Technische informatie
Koppel: 290 Nm
Aandrijving
Actieradius: 301 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Prestaties
Acceleratie (0-100): 29,3 s
Topsnelheid: 145 km/u
Maten
Lengte/hoogte: L1H1
Afmetingen (LxB): 434 x 181 cm
Wielbasis: 269 cm
Gewichten
GVW: 2.250 kg
Accu
Accu: 46 kWh, Conditie: 100%
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu snellaadvermogen: 100 kW
Interieur
Bekleding: Stof
Verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17,1 kWh/100km
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 per kwartaal
Garantie
Garantielabel: CarGarantie
Beschikbare afleverpakketten:
- 12 Maanden Hekkert Afleverpakket (inbegrepen):
Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit:
- 12 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Nederland
- Geldende APK
- Service & Onderhoudsbeurt conform schema
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
Dit afleverpakket bevat: Car garantie; Geldige APK, RDW-Leges, Wettelijke Garantie
- ViaBovag 12 maanden (zonder meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 Maanden Hekkert Afleverpakket"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
- Hekkert Premium Pakket (€ 795 meerprijs):
Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit:
- Onderhoudsbeurt volgens serviceboekje
- 24 maanden garantie
- 1 jaar mobiliteitsservice Europa
- Minimaal 1 jaar APK
- Volle Tank en of Accu
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
- Kwaliteitscontrole op 100 punten
Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "12 Maanden Hekkert Afleverpakket"): Car garantie
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
- 17'' Lichtmetalen Velgen
- Achterbank neerklapbaar (ongelijke d ...
- Achteruitrijcamera
- achteruitrijcamera
- Adaptive Cruise Control
- Apple-Carplay/Android Auto
- Apple Carplay / Android Auto
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Blis
- Bluetooth
- Buitentemperatuurmeter
- Centrale deurvergrendeling afstandbe ...
- DAB+ Radio
- Digitaal Instrumentenpaneel
- Dode Hoek Herkenning
- Draadloos Opladen
- Drive Mode
- Elektrische Inklapbare Spiegels
- Geldige APK
- Instructieboekjes aanwezig
- Keyless Entry
- Lane Departure Warning
- LED Dagrijverlichting
- LED Verlichting
- Navigatie via Apple Carplay / Androi …
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- Parkeersensoren Achter
- Parkeersensoren Voor + Achter
- Rookvrij
- Stoelverwarming voor
- USB
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar
- Voorruitverwarming
- Winter Pack
= Bijzonderheden =
Deze auto wordt inclusief afleverpakket aangeboden en geleverd. Het afleverpakket bestaat uit:
Verkoopprijs en afleverkosten zijn exclusief BTW.
- Een inspectie en onderhoudsbeurt volgens serviceboekje
- Fabrieksgarantie t/m
- 1 jaar mobiliteitsservice Nederland
- Professionele poetsbeurt
- Tenaamstellingskosten
Deze occasion wordt geleverd met fabrieksgarantie. Daarnaast kunt u ook een verlengde garantie bij ons afsluiten, informeer naar de mogelijkheden bij een van onze aankoopadviseurs.
Hekkert Autogroep heeft een groot assortiment aan actiemodellen, demo's en occasions. Bekijk het volledige aanbod op onze website of bezoek één van onze vestigingen voor meer informatie.
* Onze advertenties en prijskaarten zijn met grote zorg samengesteld. Het kan echter voorkomen dat een beschreven optie niet aanwezig is. Aanbevolen is opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beïnvloeden alvorens uw aankoop te controleren. Aan onze advertenties en prijskaarten kunnen geen rechten worden ontleend, en zijn onder voorbehoudt van druk- en zetfouten.
Hoeveel kost een Ford Model T verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.


































