
Ford Mondeo Wagon - 1.6 EcoBoost Lease Titanium Leer/Stof, Clima, Stoelvw, Navi, CC, PDC, LM, – Inruil Mogelij
Algemeen
| Prijs | € 4.650 |
| Bouwjaar | 2011 |
| Kilometerstand | 181.396 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 21 januari 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | XD-234-L |
| Datum deel 1 | 29-11-2011 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Donker zwart metallic |
| Gewicht | 1401 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | augustus 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: sep. 2011 - mrt. 2013
Modelcode: CD345
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 486 x 189 x 155 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Donker grijs, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Onderhoud, historie en staat
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Car Outlet Hoogeveen BV Marconistraat 15-17 7903AG HOOGEVEEN, NL 0528-217778 http://www.caroutlethoogeveen.nl info@caroutlethoogeveen.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor voor en achter
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
Interieur
- Voorstoelen verwarmd en geventileerd
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
Veiligheid
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
Overige
- kunstlederen/microvezel bekleding
- Navigatiesysteem met 7 inch kleurenscherm (131)
- Variabel verwarm-en ventileerbare stoelen vóór (MO16)
- Bluetooth
- Bluetooth/Voice Control (A30)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Extra getint glas achter
- KeyFree-systeem inclusief FordPower star (V11)
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Privacy Glass vanaf de "B"-stijl (S70)
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur leder
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
= Bijzonderheden =
WIJ ZIJN ALLEEN OPEN OP TELEFONISCHE AFSPRAAK. Goed Rijdende Ford Mondeo Wagon 1.6 EcoBoost Lease Titanium met o.a. Automatische Klimaatregeling, Stoelverwarming, Half Leder/Stof interieur, Cruise Control, Navigatiesysteem en Origineel Licht Metaal. Inruil is uiteraard bespreekbaar.
LET OP: WIJ ZIJN GEOPEND VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 EN ZATERDAG VAN 09:00 TOT 15:00 UITSLUITEND OP TELEFONISCHE AFSPRAAK.
Bekijk ook onze andere advertenties voor nog meer SCHERP GEPRIJSDE AUTO's !
DOOR DE GROTE HOEVEELHEID BERICHTEN DIE WIJ DAGELIJKS KRIJGEN KUNNEN WE HELAAS NIET ALTIJD SNEL REAGEREN, DAAROM GRAAG BELLEN BIJ SERIEUSE INTERESSE. OP BIEDINGEN WORD NIET GEREAGEERD.
Allerlei inruil is mogelijk bijvoorbeeld ook uw boot, caravan, motor, trike enz. enz. Wanneer u ons foto's mailt of via WHATSAPP naar ons toe stuurt kunnen wij u vaak al een prijs indicatie geven.
Wij hanteren GEEN AFLEVERINGS kosten en nieuwe APK is altijd bespreekbaar.
Wegens vele teleurstellingen RESERVEREN we GEEN auto's tenzij u onderweg bent.
ZEER SCHERPE INTERNET MEENEEM PRIJZEN!
Wij hebben voor deze werkwijze gekozen zodat we altijd auto's tegen scherpe handelsprijzen kunnen aanbieden en u nooit teveel betaald!
Uiteraard worden de auto's GRONDIG NAGEKEKEN en vaak APK GEKEURD voor ze te koop aangeboden worden. Kortom DUIDELIJK EN TRANSPARANT, maar vooral GOEDKOOP.
Onze advertenties zijn onder voorbehoud van drukfouten. Voor meer vragen kunt u ook altijd bellen, mailen of een WHATSAPP bericht sturen.
Vriendelijke groet,
John
Car Outlet Hoogeveen
06 2992 0506
LET OP: WIJ ZIJN GEOPEND VAN MAANDAG TOT VRIJDAG VAN 09:00 TOT 17:00 EN OP ZATERDAG VAN 09:00 TOT 15:00 OP TELEFONISCHE AFSPRAAK.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























