
Ford Mondeo Wagon - 1.6 EcoBoost Platinum
Algemeen
| Prijs | € 7.895 |
| Bouwjaar | 2014 |
| Kilometerstand | 174.527 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 12 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | GF-166-R |
| Datum deel 1 | 12-08-2014 (import) |
| Topsnelheid | 210 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,60 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1401 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | april 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Xenon verlichting
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R16
Acceleratie (0-100): 9,6 s
Topsnelheid: 210 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 189 x 151 cm
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
- Voorstoelen verwarmd
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 17"""
- Achterspoiler
- Bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen schuif-/kanteldak
- Halogeen mistlampen
- Keyless entry
- LED dagrijverlichting
- Metallic lak
- Verwarmde voorruit
- Warmtewerende voorruit
- Wis-/was installatie voor koplampen
- Zonnescherm zijruiten
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Parkeersensor voor en achter
- Rijstrooksensor
- Vermoeidheids herkenning
Overig
- Comfort Seat Pack (Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel)
- Speciale kleur
= Bijzonderheden =
Merk: Ford
Type: Mondeo 1.6 EcoBoost Platinum
Bj: 2014
kmstand: 174.527
APK: 12 augustus 2026
Door inruil hebben wij deze sportieve en praktische Ford Mondeo verkregen.
Betreft hier een bomvolle Platinum uitvoering. Airco, Cruisecontrol, Lane assist, Navi, Verwarmde stoelen, volledige stuurbediening, vooruitverwarming, elektrische stoelen, keyless entry, parkeersensoren voor en achter, Led verlichting, trekhaak, etc etc etc
Alles is op deze gebruiksvriendelijke en zeer ruime Ford Mondeo aanwezig.
Betreft hier een auto die technisch zeer goed up to date is. De distributieriem en waterpomp zijn in 2024 vervangen, en de koppeling is in 2026 vervangen. Kortom, grote onderhoudszaken zijn gedaan, waardoor deze Ford er weer een poos tegen kan en de grote hobbels al genomen zijn.
Betreft een auto die volledig is onderhouden, elke beurt afgestempeld in het boekje
Uiteraard is alle documentatie bij de auto en beschikt de Mondeo over 2 originele werkende Ford Keyless sleutels.
Kortom, zeer ruim, praktisch, full options en toch sportiviteit, deze Mondeo biedt alles wat je nodig hebt.
Gehele polijstbeurt, interieur diepstomen is inbegrepen in onze prijs, evenals een onderhoudsbeurt, zodat u écht zorgeloos op pad kunt!
Inruil is uiteraard mogelijk.
Wij zijn autoliefhebbers, geen prijsvechters.
Wij zijn autoliefhebbers, geen prijsvechters.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.































