
Ford Mondeo Wagon - 2.0-16V Limited / NL-Auto / Vol-Leder / Stoelverwarming / Cruise-Control / Climate-Control
Algemeen
| Prijs | € 3.995 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 238.330 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 11 april 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 50-NKH-6 |
| Datum deel 1 | 30-09-2010 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1396 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2010
Modelcode: CD345
Technische informatie
Koppel: 185 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 16
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
GVW: 2.200 kg
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 184 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Garantie
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Internet meeneemprijs:
Geldige APK
Ca. 10 liter brandstof bij benzine auto's
Volle accu lading bij elektrische auto's
Auto compleet gepoetst
NAP / RDW tellerrapport
Tenaamstellen
Dit afleverpakket bevat: BOVAG 40-Puntencheck
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Airconditioning: werkt
Storingsmelding: Nee
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 16" 5-spaaks lichtmetalen velgen (S05)
- Metaallak (S01)
- Satin Silver dakreling (Wagon) (S60)
- Voorruitverwarming (C35)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- mistlampen voor
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Verwarmbare voorstoelen (C88)
- lederen stuurwiel en versnellingspook
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
Overig
- Business Pack (Bluetooth/Voice Control, CD-wisselaar, Navigatiesysteem full map, Parkeersensoren voor en achter, Radio/CD speler 6000, spraakbediening)
- Instructieboekjes aanwezig
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Bij de bouw van de Ford Mondeo Wagon wordt niets aan het toeval overgelaten. Vandaar dat hier een auto staat die in optimale conditie verkeert. De aandrijving van deze Ford wordt verzorgd door een viercilinder benzinemotor en een handgeschakelde vijfversnellingsbak. Het lederen interieur maakt het echt af. Tijdens gure dagen is het prettig zitten in de verwarmbare voorstoelen. Ziet er goed uit, die sportstoelen. Maar waar het om gaat, is de solide zit onder alle omstandigheden.
Dankzij de spraaksturing bedient u verschillende functies zonder uw handen van het stuur te halen. De auto is voorzien van een trekhaak en is een uitstekende caravantrekker. Wegwijs in elke wijk, stad of reisbestemming? Daarvoor zorgt het full map navigatiesysteem! De automatische airconditioning zorgt voor een prettige binnentemperatuur. Een plekje vinden in de binnenstad is één, inparkeren is twee. Voor dat laatste heeft deze Ford Mondeo Wagon prima parkeersensoren die u een handje helpen. Ook is de Ford uitgerust met: regensensor, cruise control, automatisch dimmende binnenspiegel, lederen stuur en versnellingspook, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Heeft u interesse? Laat het ons dan zo snel mogelijk weten, dan kunnen we deze Ford voor een proefrit reserveren.
De geadverteerde prijs betreft een scherpe 'meeneemprijs'. Uiteraard is het ook mogelijk om te kiezen voor 6 maanden volledige Bovag garantie wanneer u een auto bij ons aanschaft, hiervoor hanteren wij een Full Service Pakket. Inruil van uw auto of motor is ook mogelijk. Voor meer informatie kijkt u op www.bcsvankuyk.nl of kunt u contact opnemen met een van onze verkoopadviseurs. U kunt u vraag ook stellen via WhatsApp tijdens openingstijden op tel. nr. +31224212577.
Alle moeite is genomen om de informatie op deze internetsite zo accuraat en actueel mogelijk weer te geven. Fouten zijn echter nooit uit te sluiten. Vertrouw daarom niet alleen op deze informatie, maar controleer bij aankoop de zaken die uw beslissing zouden kunnen beïnvloeden.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































