
Ford Mondeo Wagon - 2.0-16V Limited / Trekhaak / Airco / Trekhaak / Nieuwe APK
Algemeen
| Prijs | € 1.995 |
| Bouwjaar | 2010 |
| Kilometerstand | 285.195 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 03 juni 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 63-NKH-5 |
| Datum deel 1 | 30-09-2010 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs metallic |
| Gewicht | 1396 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Dakrails
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/55 R16
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 189 x 151 cm
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 184 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad: 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6 l/100km (1 op 16,7)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- 5-bak
- 5-deurs combi
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s)
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Audio-navigatiesysteem
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Brake Assist System
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Electronic Brake Distribution (EBD)
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Extra verlichting
- Gordels achter
- Gordelspanners
- Grille
- Instaplijsten
- Interieur filter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Koelbox
- Lederen sportstuur
- Lederen versnellingspook
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Middenconsole
- Regen-/geur-beslagen ruit sensor
- Reiscomputer
- Reservewiel
- Rubber mat in laadruimte
- Speciale koplampen
- Stoel ventilatie achter
- Verstelbare stuurkolom
- Verwarmde voorstoelen
- Vloermatten
- Voorruit verwarmbaar
- Zonnekleppen
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















