
Ford Mondeo Wagon - 2.0-16V Titanium FlexiFuel
Algemeen
| Prijs | € 2.250 |
| Bouwjaar | 2009 |
| Kilometerstand | 209.827 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 23 augustus 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 98-JTV-1 |
| Datum deel 1 | 12-09-2009 |
| Topsnelheid | 205 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,30 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1396 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 710 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | december 2008 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Dakrails
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2007 - 2010
Modelcode: CD345
Technische informatie
Koppel: 190 Nm
Aandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 17
Vooras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Achteras: Bandenprofiel links: 6 mm; Bandenprofiel rechts: 6 mm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 10,3 s
Topsnelheid: 205 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.200 kg
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 189 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik (NEDC): 7,9 l/100km (1 op 12,7)
Brandstofverbruik in de stad (NEDC): 11,2 l/100km (1 op 8,9)
Brandstofverbruik op de snelweg (NEDC): 6 l/100km (1 op 16,7)
Historie
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Staat
Technische staat: goed
Optische staat: goed
Staat interieur: goed
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
Afleverpakketten
Inbegrepen afleverpakket: Geen standaard garantie op dit product: Op dit product zit geen standaard garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
Overige informatie
Storingsmelding: Nee
Bandenset: Zomerbanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 16" 5-spaaks lichtmetalen velgen (S05)
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- Voorruitverwarming (C35)
Interieur & Comfort
- aluminium interieur afwerking
- elektrische ramen voor en achter
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- lederen stuurwiel en versnellingspook
Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- passagiersairbag
Overige
- Onderhoudsboekje (fysiek)
- Reservewiel
- Rookvrij
- Volledige onderhoudshistorie beschikbaar
= Bijzonderheden =
Voor meer informatie en/of het maken van een afspraak kunt u ons altijd bereiken op onderstaand telefoonnummer.
Belt u alstublieft altijd voor vertrek om teleurstelling te voorkomen!
Auto Veldhuis
Lochemsestraat 5
7396 PJ Terwolde
Tel: 06-30492593
E-mail: info@autoveldhuis.nl
De optielijst is met grote zorg samengesteld. Het kan voorkomen dat een aanwezige optie niet beschreven is of er een optie is beschreven die niet aanwezig is. Aanbevolen is contact op te nemen voor opties die uw beslissing bij aankoop kunnen beinvloeden. Aan de optielijst kunnen geen rechten worden ontleend.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























