
Ford Mondeo Wagon - 2.0 TDCi Titanium | PANORAMADAK | TREKHAAK
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2015 |
| Kilometerstand | 246.796 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | HD-321-R |
| Datum deel 1 | 12-10-2015 |
| Topsnelheid | 208 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,50 sec |
| Motorvermogen | 110 kW (150 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1997 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Combi |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1497 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 24 |
| Introductiejaar | augustus 2014 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
rijkstraatweg 243A
3921AH Elst Ut
06 30 02 60 17
https://www.heuvelrugautomotive.nl/
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Schuifdak
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Trekhaak
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aangeboden leuke Ford Mondeo Wagon 2.0 Diesel. Auto rijdt en schakelt top. Goed onderhouden.
Ford Mondeo Wagon 2.0 TDCi Titanium | PANORAMADAK | TREKHAAK
- Kenteken: HD-321-R
- Merk: Ford
- Model: Mondeo Wagon
- APK tot: 14-12-2026
- Tellerstand: 246796 KM
- Carrosserievorm: Station
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2015
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: zwart
- Kleurnaam: Zwart
- Motorinhoud: 1997 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: T7CF
- Vermogen: 110 kW / 150pk
- Ledig gewicht: 1497 kg
- Max. trekgewicht: 1600 kg
- Aantal zitplaatsen: 5
- Verbruik: 4.2 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 487 cm
- Aantal sleutels: 1
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Motorrijtuigenbelasting: € 505 - 529 per kwartaal
- Emissieklasse: Euro 6
Pakket: Audio pakket
- Bluetooth
- DAB
- Parkeersensor voor en achter
Comfort
- Cruise control
- Regensensor
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Glazen schuifdak
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Trekhaak
- Trekhaak elektrisch bedienbaar
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-CD/MP3 speler
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco automatisch
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Knie airbag(s)
- Passagiersairbag
- Sportstuur leder
- Zij airbag(s) voor
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Grootlichtassistent
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
Wij zijn bereikbaar op 06-30026017 -- openingstijden MA tot DO 08:00 tot 22:00 VR 08:00 tot 17:00 ZA 08:30 tot 16:00.
Van harte welkom.
Heuvelrug Automotive
rijkstraatweg 243A
3921AH Elst
06 30 02 60 17
info@heuvelrugautomotive.nl
www.heuvelrugautomotive.nl/
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Mondeo Wagon verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





























































