
Ford Mondeo - 1.6 EcoBoost Titanium
Algemeen
| Prijs | € 3.333 |
| Bouwjaar | Oktober 2012 |
| Kilometerstand | 217.769 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 27-ZFK-2 |
| Datum deel 1 | 25-10-2012 |
| Topsnelheid | 215 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,30 sec |
| Motorvermogen | 118 kW (160 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1596 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1398 kg |
| Trekgewicht max | 1600 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 15 |
| Introductiejaar | augustus 2010 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 215/50 R17
Acceleratie (0-100): 9,3 s
Topsnelheid: 215 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.150 kg
Afmetingen (LxBxH): 478 x 189 x 150 cm
Wielbasis: 285 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 149 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,4 l/100km (1 op 15,6)
Brandstofverbruik in de stad: 8,2 l/100km (1 op 12,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,4 l/100km (1 op 18,5)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 226 - € 247 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Houten versnellingspook
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
Exterieur
- "Lichtmetalen velgen 16"""
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Halogeen mistlampen
- LED dagrijverlichting
Veiligheid
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
AUTOBEDRIJF AMSTERDAM JAGERS.
Sterk in ieder merk , gespecialiseerd in de export.
Maandag t/m Vrijdag 09.00-18.00
Zaterdag 09.00-16.00
ZONDAG GESLOTEN
NOORDDAMMERWEG 1C
1424NV DE KWAKEL
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























