
Ford Mondeo - 1.8-16V Ambiente | AIRCO | TREKHAAK | ELEK.RAMEN | APK | NAP
Algemeen
| Prijs | € 1.999 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 173.681 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Ja, tot 10 december 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 40-PT-BN |
| Datum deel 1 | 18-11-2004 |
| Topsnelheid | 193 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,60 sec |
| Motorvermogen | 81 kW (110 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1798 cc |
| Energielabel | B |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1260 kg |
| Trekgewicht max | 1500 kg |
| Trekgewicht onger. | 680 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 13 |
| Introductiejaar | augustus 2004 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Elek. bedienbare ramen
- Achterbank neerklapbaar
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Bandenmaat: 205/55 R16
Acceleratie (0-100): 11,6 s
Topsnelheid: 193 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.895 kg
Afmetingen (LxBxH): 473 x 181 x 143 cm
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Bekleding: Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 179 g/km
Emissieklasse: Euro 3
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 7,5 l/100km (1 op 13,3)
Brandstofverbruik in de stad: 10,9 l/100km (1 op 9,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Easy Sound System 5000
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterdeuren met ruiten
- antenne
- APK
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- buitenspiegels inklapbaar
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- gordels achter
- nationale autopas
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- stuur verstelbaar
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- zeer mooie en technisch goed onderhouden auto
- zeer nette auto
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
VOLGENDE BEURT BIJ 181.523 KM.
Wij adviseren u om eerst contact met ons op te nemen alvorens u onze showroom bezoekt. Zo zorgen wij dat er voldoende tijd is om u te woord te staan en kunnen we teleurstellingen voorkomen.
Tel : 0252745086
Tel Mobiel : 0031610315518
Openingstijden:
Maandag tot en met vrijdag geopend van 09:00- tot 17:30.
Zaterdag 09:00-17:00
Buiten deze tijden telefonisch bereikbaar op 00316 10 31 55 18
INRUIL EN FINANCIERING MOGELIJK!
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.
























