
Ford Mondeo - 2.0-16V Ghia Exec. AUTOMAAT|ECC|LEER|NAP|APK|176.000 KM
Algemeen
| Prijs | € 2.750 |
| Bouwjaar | 2006 |
| Kilometerstand | 176.847 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 02 september 2026 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 09-SR-FG |
| Datum deel 1 | 04-04-2006 |
| Topsnelheid | 190 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 11,40 sec |
| Motorvermogen | 107 kW (145 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1999 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Sedan |
| Kleur | Groen (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Groen metallic |
| Gewicht | 1291 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 695 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | mei 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mei 2003 - apr. 2007
Referentienummer: 334
Technische informatie
Tankinhoud: 59 liter
Acceleratie (0-100): 11,4 s
Topsnelheid: 190 km/u
Wielbasis: 275 cm
Interieur
Interieur: Beige, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot (NEDC): 218 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,1 l/100km (1 op 11,0)
Brandstofverbruik in de stad: 12,6 l/100km (1 op 7,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 199 - € 217 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- mistlampen voor
Extra
- stuur met houtinleg
Interieur & Comfort
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas achter
- houtafwerking interieur
- kunstlederen/microvezel bekleding
- stuur leder
- stuur verstelbaar
- verwarmde voorruit
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- voorstoelen verwarmd
Veiligheid & Techniek
- alarm klasse 1(startblokkering)
- elektronische remkrachtverdeling
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- hoofdsteunen anti-whiplash
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Ford Mondeo 2.016V Ghia Executive Sedan Automaat uit 2006 met 176.000 KM Nap aanwezig voorzien van de volgende opties:
ECC, Automaat, Half lederen interieur, 17" LM velgen met goede banden, Electrische ramen voor en achter, , Electrische stoelen voor, Stoelverwarming, Electrische spiegels, Verwarmde spiegels, Boardcomputer, Mistlampen voor, Automatische verlichting, Trekhaak, Nap, Apk
Nette wagen van binnen en buiten zie de foto's
Auto rijdt en schakelt goed
Voorzien van een distributieketting
Apk gekeurd 02-09-2026
Prijs € 2.750,-
Inruil mogelijk
Wij van Automotive RMR zijn dagelijks bezig met het inkopen en verkopen van Auto's en Bedrijfswagens wij zijn een universeel autobedrijf gevestigd in Boxtel. Wij zijn RDW Erkend en zijn dagelijk op zoek naar nieuwe voorraad dus kopen graag uw auto op waarbij u te plekke gelijk een vrijwaring krijgt van ons. Ook hebben wij de erkenning om auto's op export te kunnen zetten waarbij u gelijk de mogelijkheid heeft om een export verzekering af te sluiten.
Graag altijd van te voren even bellen omdat wij veel onderweg zijn om nieuwe auto's op te halen en teleurstellingen te voorkomen. Openingstijden van maandag tm vrijdag van 9.00 uur tm 18.00 uur, zaterdag van 9.00 uur tm 17.00 uur. Zondag enkel op afspraak, buiten onze gewone openingstijden zijn wij ook op afspraak geopend.
Hoewel aan de informatie van deze website de grootst mogelijke zorg wordt besteed kan Vinacles/Automotive RMR niet aansprakelijke worden gesteld voor eventuele onjuiste informatie van welke aard dan ook. Voor de exacte uitvoering en beschikbaarheid van de auto kunt u contact opnemen met de adverteerder op nummer 06 - 12 11 78 06.
Automotive RMR
Ladonkseweg 4
5281RN Boxtel
Tel. 06 - 12 11 78 06
info@automotivermr.nl
www.automotivermr.nl
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




































