
Ford Mondeo - 2.5-20V 5 Cilinder Titanium De juiste motor voor deze auto
Algemeen
| Prijs | € 6.950 |
| Bouwjaar | 2008 |
| Kilometerstand | 219.523 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | - |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 26-ZG-VR |
| Datum deel 1 | 31-01-2008 |
| Topsnelheid | 245 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,50 sec |
| Motorvermogen | 163 kW (222 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 5-cilinder |
| Cilinderinhoud | 2521 cc |
| Energielabel | D |
| Carrosserie | Hatchback |
| Kleur | Rood |
| Oorspronkelijke kleur | Rood |
| Gewicht | 1467 kg |
| Trekgewicht max | 1800 kg |
| Trekgewicht onger. | 745 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 11 |
| Introductiejaar | maart 2007 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: mrt. 2007 - mrt. 2010
Modelcode: CD345
Technische informatie
Koppel: 320 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 70 liter
Acceleratie (0-100): 7,5 s
Topsnelheid: 245 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.185 kg
Afmetingen (LxBxH): 480 x 189 x 150 cm
Wielbasis: 285 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 222 g/km
Emissieklasse: Euro 4
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 9,3 l/100km (1 op 10,8)
Brandstofverbruik in de stad: 13,6 l/100km (1 op 7,4)
Brandstofverbruik op de snelweg: 6,8 l/100km (1 op 14,7)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 3
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 253 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Auto Service Hardenberg Lange Spruit 5 7773NE HARDENBERG, NL 0523769064 http://www.autoservicehardenberg.nl info@autoservicehardenberg.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Lichtmetalen velgen 16"
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
- Verwarmde voorruit
Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Overige
- 16" 5-spaaks lichtmetalen velgen (S05)
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Voorruitverwarming (C35)
= Bijzonderheden =
Goede prestaties, aantrekkelijke extra's en perfect onderhouden: deze Ford Mondeo stelt zich graag aan u voor! Een vijfcilinder benzinemotor en een handgeschakelde zesversnellingsbak zorgen samen voor een snelle en comfortabele rijervaring. Pittig rijden wordt nog comfortabeler dankzij de fraaie sportstoelen.
Ook is de auto voorzien van automatische airconditioning. Een heerlijke egale snelheid? Even de cruise control inschakelen! Deze auto is voorzien van automatisch dimmende binnenspiegel, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening en boordcomputer.
Overtuigd? Bel dan voor een afspraak!
Deze auto is voorzien van een NAP certificaat. De prijs voor deze auto is inclusief een geldige APK van +/- 6 maanden. De auto wordt op uw naam overgeschreven en tevens heeft de auto een pre inspectie en vloeistof controle gehad. Onderhoud en garantie pakketten bieden wij u graag aan tegen meerprijs. Financiering en leasen is mogelijk. U bent van harte welkom bij de specialist in Volvo. Ga voor de uitgebreide fotoreportage naar onze site: autoservicehardenberg.nl
Om een goed inruilvoorstel te kunnen maken ontvangen wij graag foto's van de binnen en buitenkant en een omschrijving van de auto en aanwezige opties.
Dit mag u mailen naar info@autoservicehardenberg.nl of WhatsApp 06-41906009
Hoeveel kost een Ford Mondeo verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.







































































































