
Ford Mustang Fastback - USA 5.0i V8 GT Premium 460PK 10-Traps Automaat
Algemeen
| Prijs | € 64.950 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 18.998 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | R-538-NR |
| Datum deel 1 | 28-02-2020 (import) |
| Topsnelheid | 250 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 4,60 sec |
| Motorvermogen | 338 kW (460 pk) |
| Aantal deuren | 2-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
| Aantal cilinders | 8-cilinder |
| Cilinderinhoud | 5038 cc |
| Energielabel | G |
| Carrosserie | Coupé |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Black Clearcoat (donker zwart) |
| Gewicht | 1675 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | - |
| Verbruik | (±) 1 op 9 |
| Introductiejaar | januari 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: 2018 - 2021
Technische informatie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 4,4 s
Topsnelheid: 250 km/u
GVW: 2.141 kg
Interieur
Interieurkleur: Zwart
Milieu
CO₂-uitstoot: 301 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 293 - € 320 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf 't Jan Scholten Team B.V. Twentepoort West 13 7609RD ALMELO, NL 0546817095 http://www.jsteam.nl info@jsteam.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Lichtmetalen velgen 18inch
- Parkeersensor achter
- Bandenspanningscontrole
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Keyless entry
- LED achterlichten
- Mistlampen voor
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio-installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Rokersvrije auto
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) gordijn
- Airbag passagier
Overige
- Getint glas warmtewerend
= Bijzonderheden =
** LET OP!! AANGEPASTE OPENINGSTIJDEN RONDOM DE FEESTDAGEN!! **
Van woensdag 24 december tot en met donderdag 1 januari is ons bedrijf gesloten.
Vanaf vrijdag 2 januari 2026 zijn wij u graag weer van dienst op onze reguliere openingstijden.
** WIJ WENSEN IEDEREEN FIJNE FEESTDAGEN EN EEN GOED EN VOORSPOEDIG 2026!! **
VERKOOPPRIJS IS INCLUSIEF NEDERLANDS KENTEKEN, BPM, RIJKLAARMAAKKOSTEN EN 12 MAANDEN BOVAG GARANTIE
Meer foto's zien? Bezoek ook de website van ons bedrijf op www.jsteam.nl
Zo goed als nieuwe Ford Mustang 5.0 V8 met 460PK Automaat van het 2020 facelift model met o.a. het nieuwere front, 18 inch wielen, achterklepspoiler en 10-traps automaat.
Deze unieke Muscle Car is door de eerste Nederlandse eigenaar meegenomen uit de USA en alleen bij mooi weer gebruikt. De rest van de tijd stond hij in de stalling. De auto heeft echt nog maar 18998km gereden en is 100% schadevrij. De nieuwprijs van deze auto in Nederland zou in 2020 meer dan 145.000,- euro zijn geweest.
MET EEN VERMOGEN VAN 460PK DUURT DE SPRINT VAN 0 TOT 100 KMH SLECHTS 4.4 SECONDEN EN IS DE TOPSNELHEID 250 KMH.
De volledige historie vanaf de aankoop tot heden is aanwezig (diverse facturen en CarFax ter inzage).
Inclusief Equipment Group 401A bestaande uit Ford SYNC 3 audio en infotainmentsysteem met 8 inch touchscreen dat naadloos integreert met je smartphone en tevens geschikt is voor AppLink, Apple CarPlay en Android Auto (het systeem beschikt tevens over 2 USB aansluitingen, 9 speakers en een versterker), Selecteerbare rijfuncties: Vier door de bestuurder te kiezen functies – Normal, Sport, Track en Snow/Wet – bepalen de gaskleprespons, de benodigde stuurkracht en de kalibratie van de stabiliteitscontrole passend bij verschillende rijomstandigheden, lederen bekleding, voorstoelen met verwarming en koeling, aluminium gas en rempedaal, ambient lighting (sfeerverlichting interieur in diverse kleuren aan te passen), instapdorpels met verlicht Mustang logo en Pony projectielampen in buitenspiegels vormen het embleem op de grond als de portieren geopend worden.
De Mustang is bij de import naar Nederland aangepast naar de Europese eisen en voorzien van een antidiefstal systeem met Track & Trace. Ook is er een Garmin Dash-Cam camera systeem achter de binnenspiegel gemonteerd.
Het interieur van deze Mustang is afgewerkt met luxe materialen en er is nog steeds een perfecte mix van retro en modern aanwezig. Veel mooie en praktische details zoals de Push-Button start knop en de fraaie aluminium tuimelschakelaars maken het plaatje helemaal compleet.
Afmetingen: Lengte 4.784 mm, 1.916 mm, hoogte 1.381 mm.
* Deze advertentie is met de grootst mogelijke zorg samengesteld, er kunnen geen rechten worden ontleend aan foutieve invoer van opties of accessoires. Wij vragen aan u, de voor uw aanschaf-beslissende zaken vooraf te controleren op aanwezigheid.
Welkom bij ’t Jan Scholten Team!
Wij zien autorijden als avontuur – een ervaring die je vrijheid geeft. Sinds 1968 geloven wij hierin en dit uiten we door ons als full service autobedrijf te focussen op elke stap in het realiseren van uw stukje vrijheid. Zodat u – net als wij – onbezorgd kunt genieten van het autorijden.
Door de jaren heen heeft ’t Jan Scholten Team zich ontwikkeld tot een betrouwbare partner voor zowel de levering als het onderhoud van nieuwe en gebruikte auto’s. Na 20 jaar het Mazda-Dealerschap te hebben gevoerd hebben wij ons verder gespecialiseerd in het merk Mazda waarbij vooral onze Mazda MX-5 know-how absoluut uniek is. Ook zijn wij Certified US Car Dealer voor de merken Ford USA en Dodge RAM pick-ups.
Onze liefde voor bijzondere auto’s komt nog meer tot uiting door het assortiment Ford Mustangs dat wij op voorraad hebben. Dit zorgt ervoor dat er altijd een unieke mix is tussen Japanse en Amerikaanse auto’s in onze showroom te Almelo.
Snelheid en flexibiliteit in communicatie en bij reparatie zijn tegenwoordig onmisbaar – maar in een wereld waarin zaken steeds vluchtiger gaan willen wij graag onze persoonlijke benadering en service richting u als klant behouden. Hierbij staat (wederzijds) vertrouwen hoog in het vaandel. We merken dagelijks dat dit vertrouwen ervoor zorgt dat zaken een stuk makkelijker gaan voor zowel u als ons. Daarom proberen wij als autobedrijf een relatie te creëeren die niet ophoudt bij aankoop maar juist is gefocust op de lange termijn.
Graag tot ziens in Almelo. Wij verheugen ons op uw komst!
Hoeveel kost een Ford Mustang Fastback verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























