
Ford Mustang Mach-E - Extended First Edition AWD 98 kWh | Camera | Navigatie | Carplay | Cruise Control |
Algemeen
| Prijs | € 28.200 |
| Bouwjaar | Juni 2021 |
| Kilometerstand | 110.040 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 22 juni 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-856-HT |
| Datum deel 1 | 22-06-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 6,10 sec |
| Motorvermogen | 258 kW (351 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Blauw |
| Oorspronkelijke kleur | Grabber Blue |
| Gewicht | 2218 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2021
Referentienummer: 26XG45933
Typenummer: 6103
Technische informatie
Koppel: 581 Nm
Prestaties
Acceleratie (0-100): 6,1 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.690 kg
Maximaal toegelaten massa: 2.690 kg
Afmetingen (LxBxH): 4824 x 1881 x 1627 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 98 kWh, Type lithium-ion
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadsnelheid: 64 km actieradius per uur
Accu laadtijd: 8 uur en 55 minuten
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Accu snellaadsnelheid: 538 km actieradius per uur
Accu snellaadtijd: 31 minuten
Interieur
Plaatsing stuurwiel: Links
Interieur: zwart, Stof
Milieu
Emissieklasse: Z
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 308 - € 337 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterspoiler
- Alarm Klasse 1(startblokkering)
- Armsteun Achter
- Armsteun Voor
- Audio installatie premium
- Automatische Snelheidsbegrenzing Isa
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Bestuurdersstoel In Hoogte Verstelbaar
- Bluetooth
- Bots Waarschuwing Systeem
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels Elektrisch Inklapbaar
- Buitenspiegels Met Verlichting
- Connected Services
- Cruise Control Adaptief Met Stop&go En Stuurhulp
- Dab
- Dimlichten Automatisch
- Dodehoek Detectie
- Draadloze Telefoonlader
- Elektrisch Bedienbare Achterklep Met Sensorsturing
- Elektrische Ramen Achter
- Elektrische Ramen Voor
- Elektrisch Verstelb. Bestuurdersstoel Met Geheugen
- Elektrisch Verstelbare Passagiersstoel
- Extra getint glas achter
- Geluidsisolerend Glas
- Grootlichtassistent
- Hemelbekleding Donker
- Hoofd Airbag(s) Achter
- Hoofd Airbag(s) Voor
- Keyless Entry
- Keyless Start
- Knie Airbag(s)
- Koplampen Adaptief
- Led Achterlichten
- Led Dagrijverlichting
- Led Koplampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen Velgen 19"
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia Scherm Groot
- Navigatiesysteem full map
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeer Assistent
- Parkeersensor Achter
- Parkeersensor Voor
- Passagiersairbag
- Passagiersstoel In Hoogte Verstelbaar
- Premium Kleur
- Rijstrooksensor Met Correctie
- Rondomzicht Camera
- Side-skirts
- Spraakbediening
- Stuur Verwarmd
- Verkeersbord Detectie
- Vermoeidheids Herkenning
- Verwarmde Voorruit
- Volledig Digitaal Instrumentenpaneel
- Voorstoelen Verwarmd
- Warmtewerende voorruit
- Zij Airbag(s) Voor
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














![Ford Mustang Mach-E - 75kWh 258pk RWD Tech Pack 94% SoH [ TREKHAAK+PANO+360CAMERA+LEDER ]](https://cdn.autowereld.nl/I760388363/240x180/ford-mustang-mach-e-75kwh-258pk-rwd-tech-pack-94-soh-trekhaak-pano-360camera-leder.jpg)




![Ford Mustang Mach-E - 98kWh 286pk Extended Range RWD 96% SoH [ LEDER+610KM WLTP+STOEL/STUURWIELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I754119071/240x180/ford-mustang-mach-e-98kwh-286pk-extended-range-rwd-96-soh-leder-610km-wltp-stoel-stuurwielverwarming.jpg)

![Ford Mustang Mach-E - 75kWh AWD 269pk 93% SoH [ PANO+19 INCH+STOEL/STUURWIELVERWARMING ]](https://cdn.autowereld.nl/I758600751/240x180/ford-mustang-mach-e-75kwh-awd-269pk-93-soh-pano-19-inch-stoel-stuurwielverwarming.jpg)

