
Ford Mustang Mach-E - RWD 75 kWh | 59.800 KM | SOH 93% | Lederen Interieur | Technology Pack | Panorama Dak | WO
Algemeen
| Prijs | € 28.950 |
| Prijs excl. BTW | € 23.926 excl. BTW |
| Bouwjaar | Oktober 2021 |
| Kilometerstand | 59.830 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 14 oktober 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-586-GR |
| Datum deel 1 | 14-10-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 198 kW (269 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Star White |
| Gewicht | 1944 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Extra informatie
Algemene informatie
Modeljaar: 2020
Technische informatie
Koppel: 415 Nm
Aandrijving
Actieradius: 440 km
Asconfiguratie
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Prestaties
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Maten en gewichten
GVW: 2.555 kg
Afmetingen (LxB): 473 x 188 cm
Wielbasis: 298 cm
Accu
Accu: 75 kWh
Accu laadvermogen: 11 kW
Accu laadtijd: 5 uur en 40 minuten
Geschikt voor snelladen: ja
Accu snellaadvermogen: 150 kW
Accu snellaadtijd (10%-80%): 33 minuten
Interieur
Interieur: Zwart leder, Skai
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik (WLTP): 17,8 kWh/100km
CO₂-uitstoot (WLTP): 0 g/km
Staat
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Garantie
Fabrieksgarantie: Ja
Garantie: Wettelijke garantie
Beschikbare afleverpakketten:
- Controle & service check (inbegrepen): Gebreken worden aangegeven bij of na inspectie en apk.
Dit afleverpakket bevat: Wettelijke garantie; Auto van binnen en buiten gereinigd, Geldige APK bij aflevering, RDW-leges, Wettelijke garantie
- Bovag garantie Personenauto (€ 895 meerprijs): Dit afleverpakket bevat (in plaats van afleverpakket "Controle & service check"): BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt; Nieuwe APK; APK bij aflevering, Auto van binnen en buiten gereinigd, RDW-leges, Wettelijke garantie
Productveiligheid
EU verantwoordelijke: Ford Nederland B.V. Stroombaan 16 1181 VX Amstelveen, NL 0707703777 www.ford.nl klanten@ford.com
= Aanvullende opties en accessoires =
- alternatieve metaalkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- kunstlederen bekleding
- lichtmetalen velgen 18"
- Navigatiesysteem full map
- voorstoelen verwarmd
- achterbank in delen neerklapbaar
- achterspoiler
- achteruitrij assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- aluminium interieur afwerking
- armsteun achter
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- Auto van binnen en buiten gereinigd
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- bots waarschuwing systeem
- buitenspiegels met verlichting
- connected services
- cruise control adaptief met Stop&Go en stuurhulp
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- draadloze telefoonlader
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Extra getint glas
- Fabrieksgarantie
- geluidsimulator
- geluidsisolerend glas
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- keyless entry
- keyless start
- knie airbag(s)
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm groot
- oplaadmogelijkheid
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- rijstrooksensor met correctie
- side-skirts
- spraakbediening
- stuurwiel verwarmd
- Technology Pack Plus (audio installatie premium, autonome parkeerfunctie, Buitenspiegels elektr. met geheugen, buitenspiegels elektrisch inklapbaar, elektrisch bedienbare achterklep, elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, elektrisch verstelbare passagiersstoel, lendesteunen (verstelbaar), rondomzicht camera, verkeersbord detectie, Warmtewerende voorruit)
- vermoeidheids herkenning
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
= Bijzonderheden =
Wij hanteren vaste lage prijzen. Alle geadverteerde personenauto’s zijn rijklaar, wat betekent dat zij voldoen aan de APK-normen en veilig de weg op kunnen.
Let op: alle bedrijfswagens worden geadverteerd exclusief btw en afleverkosten.
Daarnaast kunt u kiezen voor een van onze full-service afleverpakketten, die wij van harte aanbevelen voor extra zekerheid en zorgeloos rijplezier.
Wij adviseren u om bij aankoop alle zaken te controleren die van invloed kunnen zijn op uw beslissing. Wijzigingen, schrijf- en typefouten in specificaties zijn voorbehouden.
Ford Sutherland levert nieuwe auto’s via het agentuur-distributiemodel in de vestigingen Leeuwarden, Heerenveen, Drachten en Sneek. Deze vestigingen beschikken tevens over een full-service werkplaats. Onze occasions worden op transparante wijze aangeboden.
Wij raden u aan om vóór uw bezoek contact op te nemen met de vestiging om te controleren of de auto nog beschikbaar is.
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























