
Ford Mustang Mach-E - RWD 75 kWh Panoramadak / 360 camera / SOH 92, 5% / Adpt Cruise / Leer
Algemeen
| Prijs | € 26.900 |
| Prijs excl. BTW | € 22.231 excl. BTW |
| Bouwjaar | December 2021 |
| Kilometerstand | 76.075 km |
| Brandstof | Elektrisch |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 10 oktober 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | N-343-RN |
| Datum deel 1 | 30-12-2021 |
| Topsnelheid | 180 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 7,30 sec |
| Motorvermogen | 221 kW (300 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | - |
| Cilinderinhoud | - |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1944 kg |
| Trekgewicht max | 750 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | augustus 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lederenbekleding
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
- Elek. verstelbare stoelen
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: aug. 2021 - apr. 2024
Technische informatie
Koppel: 415 Nm
Aandrijving: Achterwielaandrijving
Actieradius: 440 km
Acceleratie (0-100): 7,3 s
Topsnelheid: 180 km/u
Accu: 75 kWh
Maten en gewichten
GVW: 2.555 kg
Afmetingen (LxBxH): 484 x 188 x 163 cm
Wielbasis: 298 cm
Interieur
Interieurkleur: Antraciet
Milieu en verbruik
Gemiddeld elektriciteitsverbruik: 172 kWh/100km
CO₂-uitstoot: 0 g/km
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 252 - € 276 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Harry Nijboer Handelsweg 2 8152BN LEMELERVELD, NL 0572-378750 http://www.harrynijboer.nl haiko@harrynijboer.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen 18"
- Warmtewerende voorruit
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Side-skirts
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Rondomzicht camera
- Audio-installatie
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Keyless start
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Kunstlederen bekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
Veiligheid
- Dodehoek detector
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side achter
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control adaptief met stop&go en stuurhulp
- Extra getint glas achter
- stuur verwarmd
- Technology Pack (Audio installatie premium, Elektrisch bedienbare achterklep, Rondomzicht camera, Autonome parkeerfunctie, Verkeersbord detectie)
- Technology Pack Plus (Audio installatie premium, Elektrisch bedienbare achterklep, Rondomzicht camera, Warmtewerende voorruit, Autonome parkeerfunctie, Buitenspiegels elektr. met geheugen, Buitenspiegels elektrisch inklapbaar, Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen, Elektrisch verstelbare passagiersstoel, Lendesteun(en) verstelbaar, Verkeersbord detectie)
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Autonome parkeerfunctie
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- geluidsimulator
- Geluidsisolerend glas
- Lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm groot
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- Uitparkeer waarschuwing
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
www.harrynijboer.nl Wij bestaan al ruim 33 jaar, aangesloten bij de Bovag en bij de Nationale AutoPas. Financieringen en verzekeringen kunnen wij voor u regelen. Deze advertentie is met zorg op het internet geplaatst. Mochten er onverhoopt toch fouten staan vermeld kunnen daaraan geen rechten worden ontleend.
Voor meer foto's zie www.harrynijboer.nl
Hoeveel kost een Ford Mustang Mach-E verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























