Let op! Geld lenen kost geld
Ford Mustang - Coupe K-code high performance - AutoWereld.nl
 

Ford Mustang - Coupe K-code high performance

1966, Benzine, Automaat, Coupé, Blauw
€ 38.500
1 km

Algemeen

Prijs € 38.500
Bouwjaar 1966
Kilometerstand 1 km
Brandstof Benzine
Transmissie Automaat
Aantal versnellingen -
APK -
BTW auto Nee, marge
Kenteken -
Datum deel 1 -
Motorvermogen -
Aantal deuren 2-deurs
Aantal zitplaatsen -
Aantal cilinders -
Cilinderinhoud -
Energielabel -
Carrosserie Coupé
Kleur Blauw (Metallic)
Oorspronkelijke kleur Medium blue (blauw metallic)
Gewicht -
Trekgewicht max -
Trekgewicht onger. -

Aanbieder

Geevers Classic Cars - Bezichtiging enkel op afspraak!
Florapark 7

5721VH Asten

+31493440020

https://www.geevers.nl/nl

Extra informatie

Nieuw in voorraad

Ford Mustang Coupe K-code high performance
- Merk: Ford
- Model: Mustang Coupe
- Tellerstand: 1 KM
- Carrosserievorm: Coupé
- Aantal deuren: 2
- Brandstofsoort: Benzine
- Bouwjaar: 1966
- Transmissie: Automaat
- Kleur: blauw Metallic
- Kleurnaam: medium blue
- Kleur interieur: blauw
- Interieurnaam: blue
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
Exterieur

- Dubbele uitlaat
- GT velgen
- Metallic lak

Interieur

- Radio

Overige

- Automaat
Staat: Zeer goed
Terug op stal, deze zeldzame K-code die we jaren geleden importeerden en na 8 jaar klaarmaakten voor de nieuwe eigenaar en onderhouden, is hij weer op voorraad en ziet er nog steeds goed uit. Deze coupé heeft een geweldige motor, een solide lifter hipo-motor die tot leven komt bij 3500 tpm, hij is snel maar rijdt ook soepel. De C4 hipo automaat met C-servo schakelt soepel en snel om het vermogen op de weg te houden. Een 9 inch achteras was standaard op die hipo-auto's. De lak is ouder, maar nog steeds super mooi en schoon. Toen hij werd gerestaureerd, werd de motorruimte in dezelfde kleur gespoten als de buitenkant, wat er goed uitziet, maar een meer correcte look is het satijnzwart. Wat mogelijk is om terug te brengen indien nodig, het interieur ziet er erg mooi uit, het is schoon en compleet. Als er iets nodig is, is het misschien een nieuw tapijt, het is vervaagd, maar mogelijk om het te spuiten. De carrosserie is super origineel, alle schorten en kwartieren zijn standaard, zelfs de vloeren vertonen nog de fabrieksrode oxide, hij is super schoon, het is niet alleen een zeldzame auto, maar ook een super goede.
Geevers Classic Cars B.V.
Florapark 7
5721VH Asten
0493-440020
danny@geevers.nl

www.geevers.nl

We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.

Hoeveel kost een Ford Mustang verzekering?


Check nu wat de autoverzekering gaat kosten. Vergelijk hier alle verzekeringen
Meld een fout

Contact opnemen met Geevers Classic Cars - Bezichtiging enkel op afspraak!

Door gebruik te maken van onderstaande formulier wordt er een gratis account aangemaakt bij AutoWereld.nl. Door dit account aan te maken kunt u eenvoudiger communiceren met het autobedrijf. U kunt zich te allen tijde weer uitschrijven.

Laatst bekeken

Meer bekijken