
Ford Puma - 1.0 EcoB.125pk Hybrid ST-Line X CAMERA/LEDER/B&O/DODEHOEK/ADAPT.CRUISE/WINTERPACK
Algemeen
| Prijs | € 18.450 |
| Prijs excl. BTW | € 15.455 excl. BTW |
| Bouwjaar | Juli 2021 |
| Kilometerstand | 52.500 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 30 juli 2027 |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | L-478-SX |
| Datum deel 1 | 30-07-2021 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Solar Silver (grijs metallic) |
| Gewicht | 1219 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - feb. 2024
Technische informatie
Vermogen elektromotor(en): 9 kW (12 PK)
Vermogen brandstofmotor: 91 kW (124 PK)
Koppel: 210 Nm
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Tankinhoud: 42 liter
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 433 x 181 x 156 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot: 121 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 6
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Garantie
Aanvullende garantielabels: Autotrust garantie (6 maanden)
BOVAG 40-Puntencheck: Ja
Beschikbare afleverpakketten:
- Afleverpakket C (zonder meerprijs): Verkoopprijs is inclusief: 6 maanden huisgarantie, geldige APK, afleveringscontrole, reiniging in- en exterieur en tenaamstellingskosten.
- BOVAG Afleverbeurt (€ 450): De deelnemer garandeert dat het betreffende geadverteerde voertuig wordt afgeleverd met een correct uitgevoerde BOVAG afleverbeurt. Deze afleverbeurt garandeert, op het moment dat het deelnemerscontract wordt ondertekend, de navolgende punten: • Distributieriem minimaal 10.000 km onderhoudsvrij • Zomer / all season banden minimaal 2,5 mm profiel (indien afgeleverd op winterbanden dan minimaal 5,5 mm profiel) • Minimaal 6 maanden apk • Minimaal 6 maanden of 6.000 km onderhoudsbeurt vrij (wat het eerst komt is bepalend).
- Autotrust garantie (zonder meerprijs): U wilt wel gebruik maken van garantie maar vanwege de afstand daarvoor niet terugkeren bij ons bedrijf? Geen probleem, wij kunnen de auto tegen meerprijs leveren met 6 tot 24 maanden Autotrust garantie. U kunt dan via Autotrust voor garantieafhandeling terecht bij een autobedrijf bij u in de buurt. Autotrust garantie is afsluitbaar op auto's tot 10 jaar en 200.000km.
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf de Waal B.V. Middelblok 202 2831BR GOUDERAK, NL 0182-372623 http://www.autobedrijfdewaal.nl maikeltwigt@autobedrijfdewaal.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Android auto
- Apple carplay
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radiovoorbereiding
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- In hoogte verstelbare bestuurdersstoel
- Keyless start
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- achterspoiler onderscheidend
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack (Achteruitrijcamera, Bots herkenning systeem, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Parkeer assistent, Parkeersensor voor)
- Extra getint glas achter
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Niet rokersauto
- Rijstrooksensor met correctie
- Vervolgbotsing preventie
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Winter-pack (Stuurwiel verwarmd, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Verkoopprijs inclusief 6 maanden huisgarantie, geldige APK en tenaamstellingskosten. Tegen meerprijs kan de auto ook afgeleverd worden met Autotrust Garantie, informeer bij de verkoper voor het tarief. INGERUILD VAN 1E EIGENAAR! BETREFT MEEST COMPLETE EN SPORTIEVE ST-LINE X-UITVOERING MET DRIVER ASSISTANCE PACK, WINTERPACK EN TWO TONE METALLIC LAK! AUTO NET BINNEN, UITGEBREIDE FOTOREPORTAGE VOLGT!
Kijk voor een uitgebreide fotoreportage en filmpje op onze website. Voor meer informatie, offerte en afspraak neemt u contact op met Maikel Twigt: 0182-372623, WhatsApp: 06-49994405. Wij zijn BOSCH Car Service en BOVAG-autobedrijf sinds 1980. Maak kennis met ons familiebedrijf op www.autobedrijfdewaal.nl. U bent van harte welkom in onze showroom! Hoewel wij onze uiterste best doen de informatie in onze advertenties en op onze website zo betrouwbaar mogelijk te maken kunnen hieraan geen rechten worden ontleent.
Hoeveel kost een Ford Puma verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.














![Ford Puma - 125pk EcoBoost Hybrid Titanium [ digitaal dashboard. 1ste eig, dealer oh ]](https://cdn.autowereld.nl/I757626828/240x180/ford-puma-125pk-ecoboost-hybrid-titanium-digitaal-dashboard-1ste-eig-dealer-oh.jpg)








