
Ford Puma - 1.0 EcoBoost 125 PK Hybrid ST-Line X, Adap. Cruise Control, B&O Audio, Stuur- & Stoelverwa
Algemeen
| Prijs | € 16.450 |
| Bouwjaar | 2020 |
| Kilometerstand | 65.134 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Ja, tot 29 oktober 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | X-934-LR |
| Datum deel 1 | 04-07-2020 (import) |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 91 kW (124 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Grijs (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Magnetic Grey Metallic (grijs metallic) |
| Gewicht | 1180 kg |
| Trekgewicht max | 1100 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | januari 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Spoiler
- Binnenspiegel aut. dimmend
Garanties
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jan. 2020 - feb. 2024
Technische informatie
Koppel: 210 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 9,8 s
Topsnelheid: 191 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.760 kg
Afmetingen (LxBxH): 431 x 181 x 156 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Leder/stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,6 l/100km (1 op 17,9)
CO₂-uitstoot: 135 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 1
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf t Centrum B.V. C. Branderhorststraat 21 4266EK EETHEN, NL 0416351563 http://www.autobedrijfcentrum.nl verkoop@autobedrijfcentrum.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Sportonderstel
- Verwarmde voorruit
Infotainment
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Voorstoelen verwarmd
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Driver Assistance Pack (Achteruitrijcamera, Bots herkenning systeem, Cruise control adaptief, Dodehoek detector, Parkeer assistent, Parkeersensor voor)
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- Extra getint glas achter
- Keyless-pakket (Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing, Keyless entry)
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- WiFi
- Winter-pack (stuur verwarmd, Verwarmde voorruit, Voorstoelen verwarmd)
= Bijzonderheden =
Kijk voor een uitgebreide fotoreportage op onze site. Dit betreft een zeer nette en goed uitgeruste Ford Puma met talrijke opties: adaptieve cruise control, B&O sound, etc. Alle historie is aanwezig. 16.450,- euro betreft een scherpe, rijklare basisprijs. De prijs inclusief nieuwe APK, onderhoudsbeurt indien nodig en twaalf maanden BOVAG garantie komt uit op 17.700,- euro. Inruil is geen enkel probleem. Heeft u interesse en wilt u ons bezoeken? Om ervoor te zorgen dat we voldoende tijd voor u hebben, vragen we u om een afspraak te maken voordat u langskomt. Dit helpt ons om u zo goed mogelijk van dienst te zijn. De koffie staat klaar. Voor door ons geïmporteerde occasions met een hoogvolt-accu wordt een wettelijk verplichte verwijderingsbijdrage in rekening gebracht: €15 (mild-hybride), €60 (plug-in hybride) en €75 (volledig elektrisch). **Wij doen ons uiterste best om de informatie van onze advertenties zo correct en actueel mogelijk weer te geven. Aan bovenstaande informatie kunnen echter geen rechten worden ontleend. Controleer daarom samen met ons de aanwezige opties en accessoires op de auto van uw keuze.**
** Let op, vrijdag 29-5 sluiten wij om 16:30 **
Hoeveel kost een Ford Puma verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























