
Ford Puma - 1.0 EcoBoost 125pk Hybrid ST-Line
Algemeen
| Prijs | € 23.950 |
| Prijs excl. BTW | € 19.925 excl. BTW |
| Bouwjaar | Augustus 2022 |
| Kilometerstand | 36.841 km |
| Brandstof | Hybride |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | - |
| BTW auto | Ja, incl. BTW |
| Kenteken | JXS-71-H |
| Datum deel 1 | 02-08-2022 |
| Topsnelheid | 191 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 9,80 sec |
| Motorvermogen | 92 kW (125 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 998 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1234 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 640 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 18 |
| Introductiejaar | april 2021 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Hoofdsteunen achter
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Regensensor
- Schuifdak
- Stoelverwarming
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Brandstofsoort: Hybride (elektrisch en benzine)
Max. aslast voor: 955 kg
Max. aslast achter: 920 kg
GVW: 1.835 kg
Afmetingen (LxBxH): 421 x 181 x 155 cm
Wielbasis: 259 cm
Emissieklasse: Euro 6
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Afstandbediening deurvergrendeling
- Airbag hoofd achter
- Airbag hoofd voor
- Airbag opzij voor
- Airbag passagier
- Bandenspanning sensor
- Binnenuit verstelbare buitenspiegel
- Derde hoofdsteun achter
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch schuifdak
- Hoogte verstelling bestuurder
- Hoogte verstelling stuur
- Inklapbare spiegels
- Leer bekleed stuur
- Mistlampen voor
- Portier verlichting
- Remhulp
- Stabiliteits regeling
- Verwarmde zitplaatsen voor
- Voorruit verwarming
Hoeveel kost een Ford Puma verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



















![Ford Puma - 125pk EcoBoost Hybrid Titanium [ digitaal dashboard. 1ste eig, dealer oh ]](https://cdn.autowereld.nl/I757626828/240x180/ford-puma-125pk-ecoboost-hybrid-titanium-digitaal-dashboard-1ste-eig-dealer-oh.jpg)







