
Ford Puma - 1.0 EcoBoost 125pk Titanium X ST-Line Automaat Panoramadak / Stoelverwarming / Navigatie
Algemeen
| Prijs | € 17.895 |
| Bouwjaar | 2021 |
| Kilometerstand | 66.454 km |
| Brandstof | Benzine |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 7 |
| APK | Ja, tot 16 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | N-101-LP |
| Datum deel 1 | 16-03-2021 (import) |
| Topsnelheid | 187 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 10,20 sec |
| Motorvermogen | 91 kW (124 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
| Aantal cilinders | 3-cilinder |
| Cilinderinhoud | 999 cc |
| Energielabel | A |
| Carrosserie | SUV / Terreinwagen |
| Kleur | Zwart (Metallic) |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart metallic |
| Gewicht | 1226 kg |
| Trekgewicht max | 900 kg |
| Trekgewicht onger. | 660 kg |
| Verbruik | (±) 1 op 16 |
| Introductiejaar | juni 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Getint glas
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Panoramadak
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Lichtmetalenvelgen
- Sportstoelen
- Achterbank neerklapbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: jun. 2020 - apr. 2021
Technische informatie
Koppel: 200 Nm
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Tankinhoud: 42 liter
Acceleratie (0-100): 10,2 s
Topsnelheid: 187 km/u
Maten en gewichten
GVW: 1.815 kg
Afmetingen (LxBxH): 433 x 181 x 156 cm
Wielbasis: 259 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6,2 l/100km (1 op 16,1)
CO₂-uitstoot: 141 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal eigenaren: 2
Aantal sleutels: 2 (2 handzenders)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 172 - € 188 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Comfort afleverpakket (zonder meerprijs): De prijzen van een occasion zijn altijd inclusief het Comfort afleverpakket : - Afleverinspectie van de vitale delen, controle vloeistoffen en eindcontrole - 1 jaar APK - Tenaamstelling kenteken - NAP certificaat - Poetsbeurt - Wettelijke garantie
- Premium afleverpakket (€ 795): Premium afleverpakket tot 1300 cc : - Onderhoudsbeurt volgens fabrieksschema ( onderhoudsvrij voor 12 maanden of 15.000 km ) - 1 jaar APK - tenaamstelling kenteken - NAP certificaat - Banden minimaal 3,5 mm profiel - 12 maanden Bovag garantie - Halve tank brandstof - Gratis vervangend vervoer bij garantie werkzaamheden - 12 maanden pechhulp in Europa - Poetsbeurt
Productveiligheid
Fabrikant: Autobedrijf Kooiman BV Langeweg 3C 3261LJ OUD BEYERLAND, NL 0186-615455 http://www.kooiman.nl verkoop@kooiman.nl
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- 17 inch lichtmetaal
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Elektrisch glazen panorama-dak
- LED koplampen
- Buitenspiegels met verlichting
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Multimedia-voorbereiding
- Spraakbediening
Interieur
- Voorstoelen verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise control adaptief
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
Milieu
- Start/stop systeem
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag passagier
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- Extra getint glas achter
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- LED mistlampen
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- WiFi
= Bijzonderheden =
Met een auto als deze Ford Puma komt u absoluut goed voor de dag. Deze auto komt uit 2021. De aandrijving komt voor rekening van een benzinemotor en een automatische transmissie. In de verwarmbare voorstoelen zitten is elke keer een welkom gevoel. Ziet er goed uit, die sportstoelen. Maar waar het om gaat, is de solide zit onder alle omstandigheden. Daglicht valt vrij binnen door het elektrisch bediende glazen panoramadak. U wordt in deze auto ook getrakteerd op 17 inch lichtmetalen velgen, LED koplampen, donker getint glas achter, in delen neerklapbare achterbank, LED-achterlichten en verstelbare lendensteunen.
Parkeer en kijk niet om! De achteruitrijcamera doet dat voor u. Met adaptive cruise control houdt de auto zelfstandig afstand tot uw voorligger. Een veiligheidsverhogende optie waarmee u comfortabel onderweg bent. Gemak dient de mens. Dankzij de spraaksturing bedient u de belangrijkste functie met uw stem. Vanaf elke plek contact maken met deze auto: dat kan met behulp van remote services, die u simpel activeert met uw smartphone. Met de routebegeleiding van het full map navigatiesysteem kunt u zich volledig op het verkeer concentreren. Ook WIFI-hotspot, achteropkomend verkeer waarschuwing, automatische airconditioning, DAB ontvangst, regensensor en automatisch dimmende binnenspiegel horen tot de voorzieningen op deze auto.
In de Ford Puma heeft uw veiligheid en die van uw omgeving prioriteit. Wat deze auto ook kan, is lezen. Hij 'leest' voor u de verkeersborden tijdens de rit en attendeert u erop door ze op het dashboard te projecteren. Indien u onbedoeld de rijstrook lijkt te verlaten, reageert het Lane-keeping systeem meteen en corrigeert. Forward collision warning waarschuwt bij een dreigende aanrijding met een voorligger. In deze Ford vinden we verder een dodehoekdetectie, hill hold functie, brake assist en bandenspanningcontrolesysteem.
Wilt u met deze Ford Puma een proefrit maken? Bel of mail ons dan nu voor een afspraak.
Hoeveel kost een Ford Puma verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























