
Ford Transit Connect - 1.5 EcoBlue L2 EURO6 Leren bekleding
Algemeen
| Prijs | € 12.000 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 14.520 |
| Bouwjaar | Oktober 2020 |
| Kilometerstand | 113.490 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 6 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VHG-56-L |
| Datum deel 1 | 15-10-2020 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 73 kW (99 pk) |
| Aantal deuren | 4-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1546 kg |
| Trekgewicht max | 1350 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | mei 2018 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lederenbekleding
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Verlengde Ford Transit Connect met de 1.5Tdci 100pk sterke EURO6 motor, van de 1e eigenaar met camera en leren bekleding.
Ford Transit Connect 1.5 EcoBlue L2 EURO6 Leren bekleding
Verlengde Ford Transit Connect met de 1.5Tdci 100pk sterke EURO6 motor, van de 1e eigenaar met camera en leren bekleding.
Netjes dealer onderhouden, van binnen en van buiten keurig netjes (1 kras op het linker achterscherm)
Het is een L2 en die heeft een laadvloer van 215cm , dit is 40cm langer dan de L1.
In de cabine ontrbreekt je aan niets, Navigatie, multi media systeem met groot scherm, cruise controle, airco en leren bekleding.
Boekje en 3 sleutel aanwezig.
Marcks is gespecialisserd in gebruikte Bedrijfswagens.
Bedrijfswagens vanaf €.7.500,- en tot 175.000 km worden zonder extra kosten rijklaar geleverd incl een technische check, nieuwe APK en garantie. Indien er een onderhoudsbeurt nodig is binnen de komende 15.000km is deze ook inbegrepen.
UItbreiding van de garantieperiode voor 6 of 12 is mogelijk, dit wordt ondergebracht bij AUTOTRUST, vraag ons naar de voorwaarden en bij behorende tarieven.
Verkopen zijn utsluitend B2B en alleen onder de hierboven genoemde voorwaarden, mocht u als partikulier een bedrijfswagen willen kopen kan dat bij Marcks alleen in overleg en met aanschaf van garantiepakket van Autotrust, vraag gerust om de voorwaarden en prijzen.
Prijzen van de Bedrijfswagens zijn EX BTW geadverteerd mits anders aangegeven.
MEER FOTO'S & VIDEO OP ONZE WEBSITE !!! BEKIJK OOK DE 360 GRADEN INTERIEUR FOTO's VAN DE LAADRUIMTE !!!!
Wij vragen uw begrip dat wij geen bedrijfswagens kunnen reserveren. Neem voordat u vertrekt contact met ons op, om er zeker van te zijn dat de bedrijfswagen van uw keus nog beschikbaar is. Rekening houdend met uw reistijd houden we dan vanzelfsprekend de bedrijfswagen voor u vast.
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in kleur van de carrosserie
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor voor en achter
- Parkeersensoren voor & achter
- Verwarmde voorruit
- Zij ruit in de schuifdeur rechts
- Zijruit rechts in laadruimte
- Zijschuifdeur rechts
- Zwaailicht
Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- WiFi
Interieur
- Achteruit rij camera
- Airco
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot met ruit
- Tussenschot volledig
- Verwarmde voorruit
- Zijwandbekleding laadruimte
Milieu
- EURO 6 motor
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Automatisch licht
- BTW AUTO!
- Bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Houtenvloer in laadruimte
- Tenaamstelling
- USB / Ipod aansluiting
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Bezoek op afspraak, zo kan ik u op de afgesproken tijd alle benodigde tijd en aandacht geven zodat u de tijd die u er voor vrijmaakt uw bezoek tot een succes maakt voor ons beiden. Bedankt !
Wij werken met vaste prijzen, GEEN AFLEVERINGSKOSTEN ! bij een aankoopprijs vanaf €.7.500,- en max. 175.000km is dit inclusief :
- Technische check (indien er een onderhoudsbeurt nodig is binnen de komende 15.000km is deze ook inbegrepen.)
- Nieuwe APK
- 3 maanden garantie (max. 10.000km, verhuur, bezorgdiensten en koeriersbedrijven uitgesloten, roetfilter valt niet onder de garantie)
- Tenaamstelling
Bij auto jonger dan 10 jaar en/of minder gereden dan 200.000km kunt u uw aankoop aanvullen met extra garantie van 6 of 12 maanden standaard of uitgebreiden garantie ondergebracht bij Autotrust
Prijzen zijn auto, leeftijd en kilometerstand afhankelijk en op aanvraag, vraagt u naar de voorwaarden of info op onze website.
Ook het leveren van bijv. een trekhaak, imperiaal of een complete inrichting met stalen kasten of rekken kunnen wij voor verzorgen.
Auto's kunnen maar 1 sleutel hebben we kunnen wel een 2e sleutel verzorgen, kosten zijn voor de koper !
Verkopen zijn utsluitend B2B en alleen onder de hierboven genoemde voorwaarden, mocht u als partikulier een bedrijfswagen willen kopen kan dat bij Marcks alleen in overleg en met aanschaf van garantiepakket van Autotrust, vraag gerust om de voorwaarden en prijzen.
LEASE VAN EEN BEDRIJFSWAGEN IS VOOR IEDEREEN MOGELIJK, OOK VOOR STARTERS !!!!
IK BEN PARTNER VAN DIV. LEASE MAATSCHAPPIJEN, DEZE REGELEN SNEL, VAKKUNDIG EN DISCREET U LEASING OP MAAT, VRAAG NAAR DE MOGELIJKHEDEN EN EEN VRIJBLIJVENDE OFFERTE.
Prijzen van de Bedrijfswagens zijn EX BTW geadverteerd mits anders aangegeven.
Onze advertenties zijn met grote zorg samengesteld, op eventuele fouten of prijswijzigingen kunnen geen rechten worden ontleend.
MARCKS, sterk in bedrijfswagens & een speciaal aanbod personenauto's!
Sterk gedreven in het zoeken en vinden van die auto's die voldoen aan mijn eisen, maakt het aanbod van MARCKS een mooie selectie auto's van een goede kwaliteit!
Tot ziens bij MARCKS,
Marcks
Meer en Duin 36
2163 HC Lisse
info@marcks.nl
www.marcks.nl
06-15255768
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.



























































