
Ford Transit Connect - 1.5TDCI BJ2017 KM162 APK27LEASE€103
Algemeen
| Prijs | € 5.850 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 7.079 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 162.307 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 26 mei 2027 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | V-731-FP |
| Datum deel 1 | 31-03-2017 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1426 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 725 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Getint glas
- Airconditioning
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Stuurbekrachtiging
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
Extra informatie
Algemene informatie
Constructiejaar: 2017-03
Modeljaar: 2016
Maten en gewichten
GVW: 2.005 kg
Afmetingen (LxB): 442 x 184 cm
Wielbasis: 266 cm
Milieu
CO₂-uitstoot: 120 g/km
Emissieklasse: Euro 6
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,6 l/100km (1 op 21,7)
Brandstofverbruik in de stad: 5,2 l/100km (1 op 19,2)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,3 l/100km (1 op 23,3)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
- Achterdeuren
- Airbags voor
- Audiobediening op het stuur
- Bekerhouders
- Bijrijdersstoel
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Derde remlicht
- Dodehoekspiegels
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- Houten vloer in laadruimte
- Radio voorbereiding
- Rechter buitenspiegel
- Telefoon
- Volledige scheidingswand met ruit
- Zijdeur
- Zijschuifdeur rechts
= Bijzonderheden =
N.A.P. AANWEZIG
A.P.K 26 - 5 - 2027
AIRCO AUDIO TELEFOON
GETINT GLAS HOUTEN VLOER
ELEKRAMEN CENTRAAL OP AFSTAND
LICHT METALEN VELGEN TREKHAAK
DAKDRAGERS.
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.




















![Ford Transit Connect - 1.6 TDCI L1 3-pers. [ NAP 1e eig. trekhaak airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I757887571/240x180/ford-transit-connect-1-6-tdci-l1-3-pers-nap-1e-eig-trekhaak-airco.jpg)




























































































