
Ford Transit Connect - 1.6 TDCI L2 Trend|NAP|airco|cruise|achteruitrijcamera|trekhaak|bluetooth|parkeersensoren a
Algemeen
| Prijs | € 6.950 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 8.410 |
| Bouwjaar | 2016 |
| Kilometerstand | 130.248 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VV-747-H |
| Datum deel 1 | 06-04-2016 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 70 kW (95 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1560 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Wit |
| Oorspronkelijke kleur | Wit |
| Gewicht | 1470 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | juli 2013 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Asconfiguratie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Maten en gewichten
GVW: 2.395 kg
Lengte/hoogte: L2H1
Wielbasis: 306 cm
Interieur
Interieur: Zwart, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 115 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 4,4 l/100km (1 op 22,7)
Brandstofverbruik in de stad: 4,8 l/100km (1 op 20,8)
Brandstofverbruik op de snelweg: 4,2 l/100km (1 op 23,8)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig (dealer onderhouden)
Aantal eigenaren: 1
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 139 per kwartaal
Informeer naar de financial lease-mogelijkheden
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (€ 995 ex BTW): HUISGARANTIE: Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 3 maanden ( tot 7500 KM) garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 995,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Bedrijfswagens.
Dit afleverpakket bevat: 3 maanden
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Aluminium interieur afwerking
- Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth
- Elektrische ramen voor
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie-systeem full map
- Navigatie full map
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Halogeen mistlampen
- Zijschuifdeur rechts
Veiligheid
- Electronic Brake Distribution
- Hill hold-functie
- Parkeersensor achter
Overig
- 1e eigenaar
- Achterdeuren
- Achteruitrijcamera
- afst. bed. voor centr. deurvergr.
- APK
- Audio-installatie
- Audio-navigatie full map
- Audiobediening op het stuurwiel
- autotelefoon voorbereiding
- AUX/USB ingang
- Betimmerde laadruimte
- Betonplex in laadruimte
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektr. verstelb. en el. ramen voor
- buitenspiegels van binnenuit verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling afstandbediening
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB+ ontvanger
- Elektrisch bedienbare ramen voor
- grijs kenteken
- Handsfree
- Imperiaal
- incl boekjes
- Mistlampen voor
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia-pack (Autotelefoonvoorbereiding met Bluetooth, Stuurwiel multifunctioneel)
- multimedia-voorbereiding
- Multimedia voorbereiding
- nationale autopas
- Navigatie-pakket 2 (Achteruitrijcamera, Navigatie-systeem full map, Navigatie full map, Parkeersensor achter, Stuurwiel multifunctioneel)
- onderhoudsboekjes aanwezig
- Parkeer pakket (Achteruitrijcamera, Parkeersensor achter)
- Parkeersensoren achter
- start/stop systeem
- stuurwiel multifunctioneel
- Tussenschot volledig
- tussenschot volledig
- Twee achterdeuren
= Bijzonderheden =
Ford Transit Connect 1.6 TDCI L2 Trend, afkomstig van de eerste eigenaar en altijd super goed onderhouden. Mooi uitgevoerd met onder andere: airconditioning, cruise control, achteruitrijcamera, trekhaak met 1200KG trekgewicht, bluetooth, parkeersensoren achter, imperiaal, NAP.
Distributieriem is vervangen bij: 123.397KM
Deze auto wordt u aangeboden met een nieuwe APK en onderhoudsbeurt en 3 maanden ( tot 7500 KM) garantie. U kunt uw huidige auto inruilen. De afleverkosten zijn: € 995,-. Wij proberen bij elke advertentie zo secuur mogelijk te werk te gaan maar uiteraard is het mogelijk dat er fouten in de advertentie kunnen staan. Controleer vooraf of de voor u belangrijke dingen aanwezig zijn in de auto. Tot ziens bij Kragt Bedrijfswagens.
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.















![Ford Transit Connect - 1.6 TDCI L1 3-pers. [ NAP 1e eig. trekhaak airco ]](https://cdn.autowereld.nl/I757887571/240x180/ford-transit-connect-1-6-tdci-l1-3-pers-nap-1e-eig-trekhaak-airco.jpg)







