
Ford Transit Connect - 1.8 TDCi Airco|Trekhaak|Navi|MARGE
Algemeen
| Prijs | € 3.999 |
| Prijs incl. BTW | € 3.999 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 148.965 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VD-965-Z |
| Datum deel 1 | 27-06-2013 |
| Topsnelheid | 142 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 21,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1363 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
Garanties
Extra informatie
*ALLEEN OP AFSPRAAK*
Ford Transit Connect T200S 1.8 TDCi
Deze bus verkeerd in nette staat, Erg net interieur!
Met Airco|Trekhaak|Achteruitrijcamera|
Navigatie|Bluetooth|Apple carplay|Android auto|
Elektrische ramen|Centrale deurvergrendeling|
Prijs is inclusief:
*Nieuwe Distributieriem (recent vervangen)
*Nieuwe APK.
Ford Transit Connect 1.8 TDCi Airco|Trekhaak|Navi|MARGE
- Kenteken: VD-965-Z
- Merk: Ford
- Model: Transit Connect
- APK tot: 27-06-2027
- Tellerstand: 148965 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2013
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Motorinhoud: 1753 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: P7PB
- Vermogen: 55 kW / 75pk
- Ledig gewicht: 1363 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 2
- Verbruik: 6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 432 cm
- Breedte: 180 cm
- Hoogte: 1837 cm
- Laadruimte hoogte: 119 cm
- Onderhoudshistorie aanwezig: Ja
- Emissieklasse: Euro 5
Pakket: Comfort pakket
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Elektrische ramen voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio CD speler
Pakket: Cool sound pakket
- Airco
- Radio CD speler
Exterieur
- 4 seizoen banden
- Achteruitrij camera
- Centrale vergrendeling
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Park Distance Control
- Trekhaak
Infotainment
- Apple carplay / Android auto
- Bluetooth
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Elektronische remkrachtverdeling
- Rubber mat in laadruimte
Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
Welkom bij Van Galen Automotive B.V.
Wij zijn een bij de BOVAG aangesloten autobedrijf, wij verkopen alle occasions onder BOVAG voorwaarden, Optioneel bieden wij de mogelijkheid om 12 maanden BOVAG Garantie af te nemen.
Heeft deze auto u interesse gewekt maar heeft u nog een aantal vragen? Voel u niet bezwaard om even te bellen, wij staan u graag te woord!
Wij zijn telefonisch bereikbaar van 09:00 tot 18:00 uur en zijn van Ma tm Vr op afspraak geopend van 10:00 tot 18:00.
zaterdag van 10:00 tot 15:00.
U wordt vriendelijk verzocht voor vertrek contact met ons op te nemen, omdat wij
vaak onderweg zijn om onze voorraad op peil te houden.
Inruil voorstel? Via whatsapp (0620743747) zien we dat graag tegemoet!
Stuurt u relevante informatie en een aantal foto’s en u krijgt in enkele ogenblikken uw inruilvoorstel.
Wij kunnen 7dagen per week, 24uur per dag tenaamstellen.
Bekijk ook eens onze website voor een overzichtelijk aanbod van onze occasions!
Van Galen Automotive B.V.
Roald Amundsenstraat 15
7825 AP Emmen
0620743747
info@vangalenautomotive.nl
vangalenautomotive.nl/
Wij adverteren via een adverteersysteem! De uitvoeringen in titels en advertentie's kunnen afwijken! Er kunnen geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Indien een Caddy is uitgevoerd met stoelverwarming, kan het zijn dat deze niet functioneert. Dit is een veelvoorkomend defect bij volkswagen. Neem contact op voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.





















































