
Ford Transit Connect - Limited | Achteruitrijcamera | Trekhaak | Zijschuifdeur rechts
Algemeen
| Prijs | € 20.900 excl. BTW |
| Prijs incl. BTW | € 24.229 |
| Bouwjaar | Juli 2023 |
| Kilometerstand | 50.990 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Automaat |
| Aantal versnellingen | 8 |
| APK | Ja, tot 27 juli 2026 |
| BTW auto | Ja, excl. BTW |
| Kenteken | VZZ-53-N |
| Datum deel 1 | 27-07-2023 (import) |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 74 kW (101 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Zwart |
| Oorspronkelijke kleur | Zwart |
| Gewicht | 1558 kg |
| Trekgewicht max | 1390 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | oktober 2020 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Traction Control
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Climate Control
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- Lendesteun
- Regensensor
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Algemene informatie
Modelreeks: okt. 2020 - apr. 2024
Modelcode: 6978
Referentienummer: 3077859
Aandrijving
Tankinhoud: 60 liter
Maten en gewichten
GVW: 2.240 kg
Afmetingen (LxBxH): 486 x 185 x 186 cm
Wielbasis: 306 cm
Accu
Geschikt voor snelladen: nee
Milieu en verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 5,8 l/100km (1 op 17,2)
CO₂-uitstoot (WLTP): 161 g/km
Emissieklasse: Euro 6d-TEMP
Staat
Aantal sleutels: 2
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 148 per kwartaal
Beschikbare afleverpakketten:
- Broekhuis Basis (zonder meerprijs): Wettelijke garantie, minimaal 3 maanden APK keuring, noodzakelijk onderhoud, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens Broekhuis normen.
- Broekhuis Plus (€ 995 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 6 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, halve tank brandstof, Broekhuis jaarbeurt, poetsen / reinigen in- en exterieur en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW).
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck
- Broekhuis Premium (€ 1.195 ex BTW): 12 maanden BOVAG garantie, minimaal 12 maanden APK keuring, 24/7 pechhulp, volle tank brandstof, onderhoudsbeurt volgens onderhoudsschema fabrikant, poetsen / reinigen in- en exterieur + behandeling leerdelen / geurbehandeling en controle volgens BOVAG 40 punten check (BW)
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; Nieuwe APK
- Justlease (€ 822,31 ex BTW): Volgens de leveringscondities van JustLease.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (6 maanden)
- ViaBovag (€ 822,31 ex BTW): Deze vraagprijs is een heldere all-in prijs volgens de leveringscondities van ViaBOVAG. Zo wordt deze auto geleverd met 12 maanden BOVAG garantie en twee weken omruilgarantie. Kies voor de kwaliteit van een Broekhuis auto en de zekerheden van viaBOVAG.
Dit afleverpakket bevat: BOVAG garantie (12 maanden); BOVAG 40-Puntencheck; BOVAG Afleverbeurt
Overige informatie
BPM: De getoonde prijs is inclusief BPM
Rijklaargewicht: 1658 kg
Verwachtte leveringsdatum: 21-05-2026
Datum inschrijving voertuig in Nederland: 03-01-2024
Stoelbekleding: Leder
= Aanvullende opties en accessoires =
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Side bars
Infotainment
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- WiFi voorbereiding
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Lederen stuurwiel
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Tussenschot volledig
Uitrusting
- Achteruitrijcamera
- Zijschuifdeur rechts
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrische ramen voor
- Elektronische remkrachtverdeling
- Hill hold functie
- Keyless start
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Start/stop systeem
= Bijzonderheden =
Ford, Go Further. Vooruitgang op wielen. In alle opzichten. Hij heeft een dieselmotor en een automatische transmissie. In het donker zorgt de xenonverlichting voor een goed zicht op de weg. Onverhoeds de deur opengooien is een risico voor passerend verkeer. De schuifdeur aan de zijkant is dus gemakkelijker én veiliger. De uitmonstering van deze auto wordt gecompleteerd door onder meer twee achterdeuren en in hoogte verstelbare voorstoelen. Overzichtelijk en veilig parkeren met de achteruitrijcamera. Overal en altijd. Hoeveel gigabytes aan muziek wilt u meenemen? Met één stick in de usb-aansluiting kunt u uren en uren vooruit. Met de cruise control kunt u zorgen dat u op die rechte stukken toch uit beeld blijft bij de flitsers. Allicht is er in deze auto ook airconditioning. Met audiobediening op het stuur, DAB-ontvanger, automatisch dimmende spiegels, centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, boordcomputer en bekerhouder is deze auto helemaal compleet. Pragmatisch en veilig als deze auto is, beschikt hij over diverse veiligheidssystemen. Bij een noodstop levert de Brake Assist automatisch nóg meer remkracht om de remweg te verkorten. Proefrit maken? Bel ons en we zetten 'm voor u klaar!
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.









































