
Ford Transit Connect - MARGE 1.5 120pk L2 Trend Trekhaak/Camera/Navi/Bluetooth/PDC/16"
Algemeen
| Prijs | € 10.950 |
| Prijs incl. BTW | € 10.950 |
| Bouwjaar | 2017 |
| Kilometerstand | 110.727 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | - |
| APK | Ja, tot 21 maart 2027 |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | V-355-JD |
| Datum deel 1 | 19-09-2017 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 88 kW (120 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1499 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | Grijs |
| Oorspronkelijke kleur | Grijs |
| Gewicht | 1467 kg |
| Trekgewicht max | 1200 kg |
| Trekgewicht onger. | 750 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2016 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Alarm
- Centrale deurvergrendeling
- ESP
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Boordcomputer
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Cruise Control
- Elek. bedienbare ramen
- In hoogte verstelbaar stuur
- Lendesteun
- Stuurbekrachtiging
- Navigatiesysteem
- Radio/CD-speler
- Lichtmetalenvelgen
- Trekhaak
- Bumpers in carrosseriekleur
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Graag voor uw bezoek contact opnemen over de beschikbaarheid van voertuig en personeel om teleurstelling te voorkomen.
Een nette en goed rijdende Ford Transit Connect 1.5 TDCI L2 Trend. De 1.5 dieselmotor creëert een vermogen van 120pk en mag met de trekhaak een geremde aanhanger van maximaal 1.200kg trekken. Tevens loopt de APK nog tot 03-2027!
De afmetingen van de laadruimte zijn: lengte 196cm, de breedte 154cm en de hoogte 127cm.
Verder is deze Ford Transit Connect voorzien van: Airco, Cruise control, Radio-CD, Navigatiesysteem, Achteruitrijdcamera, Parkeersensoren achter, Metallic lak, 16 inch velgen, Trekhaak etc.
Bij interesse kunt u bellen met 0625223732 of mailen naar mathjeu@frieslandbedrijfswagens.nl
Ford Transit Connect MARGE 1.5 120pk L2 Trend Trekhaak/Camera/Navi/Bluetooth/PDC/16"
- Kenteken: V-355-JD
- Merk: Ford
- Model: Transit Connect
- APK tot: 21-03-2027
- Tellerstand: 110727 KM
- Carrosserievorm: Bestel
- Aantal deuren: 5
- Brandstofsoort: Diesel
- Bouwjaar: 2017
- Transmissie: Handgeschakeld
- Kleur: grijs
- Bekleding: Stof
- Kleur interieur: zwart
- Motorinhoud: 1499 cc
- Aantal cilinders: 4
- Motorcode: XWGA
- Vermogen: 88 kW / 120pk
- Ledig gewicht: 1467 kg
- Max. trekgewicht: 1200 kg
- Aantal zitplaatsen: 3
- Verbruik: 4.6 l/100 km
- BTW/Marge: Marge, de BTW is niet aftrekbaar
- Lengte: 482 cm
- Breedte: 184 cm
- Hoogte: 1862 cm
- Laadruimte lengte: 196 cm
- Laadruimte breedte: 154 cm
- Laadruimte hoogte: 127 cm
- Emissieklasse: Euro 6
- Velgmaat: 16 inch
Pakket: Navigatie pakket
- Achteruitrijcamera
- Connected services
- DAB
- Navigatiesysteem full map
- Parkeersensor achter
- Radio CD speler
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metallic lak
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Sportvelgen
- Trekhaak
- Zijschuifdeur rechts
Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Spraakbediening
- Stuur multifunctioneel
Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Aluminium interieur afwerking
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Betonplex in laadruimte
- Cruise control en lederen stuurwiel
- Elektrische ramen voor
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zijwandbekleding laadruimte
Milieu
- Start/stop systeem
Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Anti Blokkeer Systeem
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Elektronische remkrachtverdeling
- Marge prijs
Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
Friesland Bedrijfswagens
Het Helmhout 8
9206AZ Drachten
0625223732
mathjeu@frieslandbedrijfswagens.nl
www.frieslandbedrijfswagens.nl
We hebben ons uiterste best gedaan om alle informatie in deze advertentie correct weer te geven. Er kunnen echter geen rechten worden ontleend aan de verstrekte informatie in de advertentie. Vertrouw niet alleen op deze informatie maar controleer altijd zelf de zaken welke voor jouw belangrijk zijn en je beslissing zouden kunnen beïnvloeden. Neem contact op met de verkoper voor aanvullende vragen.
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























