
Ford Transit Connect - T200S 1.8 TDCi Economy Edition *Rijklaarprijs *AIRCO *Trekhaak *2e Eigenaar
Algemeen
| Prijs | € 1.750 |
| Prijs incl. BTW | € 1.750 |
| Bouwjaar | 2013 |
| Kilometerstand | 234.044 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | VD-752-K |
| Datum deel 1 | 26-04-2013 |
| Topsnelheid | 142 km/u |
| Acceleratie | 0-100 km/u in 21,00 sec |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1363 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 730 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2009 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Vergelijkbare Ford Transit Connect occasions
Opties & accessoires
- ABS
- Airbags
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Radio/CD-speler
- Trekhaak
Extra informatie
Technische informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
Acceleratie (0-100): 21,0 s
Topsnelheid: 142 km/u
GVW: 2.040 kg
Wielbasis: 266 cm
Interieur
Interieur: Antraciet, Stof
Milieu
CO₂-uitstoot: 159 g/km
Emissieklasse: Euro 5
Verbruik
Gemiddeld brandstofverbruik: 6 l/100km (1 op 16,7)
Brandstofverbruik in de stad: 7,2 l/100km (1 op 13,9)
Brandstofverbruik op de snelweg: 5,3 l/100km (1 op 18,9)
Onderhoud, historie en staat
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Schade: schadevrij
Aantal sleutels: 1 (1 handzender)
Financiële informatie
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
Afleverpakketten
Optioneel afleverpakket (zonder meerprijs): Rijklaarprijs: minimaal 6 maanden APK, vloeistofcontrole, reinigingsbeurt en tenaamstelling
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Multimedia-voorbereiding
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
Veiligheid
- Electronic Brake Distribution (EBD)
Overig
- Cool-sound-pakket
- Rubber mat in laadruimte
= Bijzonderheden =
Zeer nette en betrouwbare bedrijfswagen van de 2e eigenaar, voorzien van airco, trekhaak en handgeschakelde transmissie – ideaal voor werk, koerier, zzp’er of ondernemer. Deze zuinige diesel bestelbus staat bekend om lage gebruikskosten, sterke motor en praktische laadruimte. Wel is er momenteel een roetfiltermelding aanwezig. Direct rijklaar mee te nemen voor een scherpe prijs!
Wij zijn een RDW-erkend bedrijf en kunnen uw auto direct tenaamstellen. U bent van harte welkom voor een bezichtiging. Ook zijn inruil, financiering en verzekering bij ons mogelijk. Wij staan graag voor u klaar met betrouwbare en persoonlijke service.
Wij rekenen geen afleverkosten. Uiteraard is een proefrit en/of aankoopkeuring mogelijk.
Voor meer informatie kunt u kijken op www.koseautos.nl of contact opnemen via 010-2239608.
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.

























