
Ford Transit Connect - T200S 1.8 TDdi
Algemeen
| Prijs | € 1.250 |
| Prijs incl. BTW | € 1.250 |
| Bouwjaar | 2004 |
| Kilometerstand | 343.576 km |
| Brandstof | Diesel |
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Aantal versnellingen | 5 |
| APK | Bij aflevering |
| BTW auto | Nee, marge |
| Kenteken | 18-BL-ZT |
| Datum deel 1 | 23-03-2004 |
| Topsnelheid | - |
| Acceleratie | - |
| Motorvermogen | 55 kW (75 pk) |
| Aantal deuren | 5-deurs |
| Aantal zitplaatsen | - |
| Aantal cilinders | 4-cilinder |
| Cilinderinhoud | 1753 cc |
| Energielabel | - |
| Carrosserie | Bestel |
| Kleur | - |
| Oorspronkelijke kleur | - |
| Gewicht | 1400 kg |
| Trekgewicht max | - |
| Trekgewicht onger. | 700 kg |
| Verbruik | - |
| Introductiejaar | april 2003 |
| Meer modelinformatie |
Aanbieder
Opties & accessoires
- Airbags
- Centrale deurvergrendeling
- Startonderbreker
- Airconditioning
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
Extra informatie
Aandrijving: Voorwielaandrijving
GVW: 2.025 kg
Wielbasis: 266 cm
Bekleding: Stof
Emissieklasse: Euro 3
Onderhoudsboekjes: Aanwezig
Aantal sleutels: 2 (1 handzender)
Motorrijtuigenbelasting: € 130 per kwartaal
= Aanvullende opties en accessoires =
Comfort & Interieur
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen
- Stuur verstelbaar
Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels inklapbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
Overig
- Comfort-pakket (Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening, Elektrische ramen voor)
- Tussenschot volledig
Bij ons is alles mogelijk, zoals:
-Financiering
-Inruil
-7 dagen per week bereikbaar
-Ook op afspraak open
Met vriendelijke groet,
Hermans Automotive
06-18 80 85 08
info@hermansautomotive.nl
www.hermansautomotive.nl
Hermans Automotive
Gibsonstraat 7
4651 SW Steenbergen
Tel: 0618808508
Hoeveel kost een Ford Transit Connect verzekering?
Check nu wat de autoverzekering gaat kosten.























![Lynk & Co 01 - 1.5 PHEV [ Panorama Navi 360°-Camera Keyless ]](https://cdn.autowereld.nl/I761890276/240x180/lynk-co-01-1-5-phev-panorama-navi-360-camera-keyless.jpg)
























































